اخبار ویژه

  • شناسه : 29848
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۳۶
  • 255 بازدید
  • ارسال توسط :
بانوان طلبه مسجدسلیمان در میدان تغسیل و تکفین اموات کرونایی + عکس
بانوان طلبه مسجدسلیمان در میدان تغسیل و تکفین اموات کرونایی + عکس

بانوان طلبه مسجدسلیمان در میدان تغسیل و تکفین اموات کرونایی + عکس

در پی شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان و افزایش موج مبتلایان، با اعلام درخواست نیرو جهت تجهیز اموات، گروه از بانوان طلبه در این خصوص، پیش‌قدم شدند.

در پی شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان و افزایش موج مبتلایان، با اعلام درخواست نیرو جهت تجهیز اموات، گروهی از بانوان طلبه در این خصوص، پیش‌قدم شدند.

خانم قنبری، معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران مسجدسلیمان، در گفتگو با خبرنگار خبر روز، در خصوص انجام مراحل تغسیل و تکفین اموات کرونایی، اظهار داشت: در پی شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان و افزایش موج مبتلایان به این ویروس خطرناک، متأسفانه تعدادی از همشهریان عزیز جان خود را از دست دادند که در این راستا با اعلام درخواست نیرو جهت تجهیز اموات، گروهی از بانوان طلبه برای تغسیل و تکفین اموات کرونایی خانم، پیش‌قدم شدند.

وی تصریح کرد: در اقدامی جهادی و خداپسندانه طلاب مدرسه علمیه الزهرا (س) با همکاری بسیج خواهران شهرستان، جهت تغسیل و تکفین اموات کرونایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و انجام امور شرعی در این فریضه مقدس ورود پیدا کرده و همچنان نیز این خدمت مخلصانه و داوطلبانه در حال انجام است.

قنبری تصریح کرد: از همه هم‌ وطنان عزیز درخواست می‌کنیم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و با جامعه پرتلاش پزشکی نیز کمال همکاری را داشته باشند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*