اخبار ویژه

  • شناسه : 37541
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۵:۳۰
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: 2 دقیقه
۲ ماه از پایان لیگ نوزدهم سپری شده، اما نفت مسجدسلیمان همچنان در کُما
۲ ماه از پایان لیگ نوزدهم سپری شده، اما نفت مسجدسلیمان همچنان در کُما

۲ ماه از پایان لیگ نوزدهم سپری شده، اما نفت مسجدسلیمان همچنان در کُما

در شرایطی که تیم‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال برای فصل بعدی این رقابت‌ها آماده می‌شوند، نفت مسجد سلیمان هنوز درگیر مشکلات قدیمی خود است.

در شرایطی که تیم‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال برای فصل بعدی این رقابت‌ها آماده می‌شوند، نفت مسجد سلیمان هنوز درگیر مشکلات قدیمی خود است.

به گزارش خبر روز، حدود ۲ ماه از پایان لیگ نوزدهم سپری شده، اما در این مدت نه تنها مشکلات باشگاه نفت مسجدسلیمان کمتر نشده، بلکه این تیم در این مدت کوتاه شاهد بحران‌های دیگری هم بود و مشکلات بزرگ‌تری دست به گریبان این تیم پرطرفدار شد.

مهدی تارتار در لیگ نوزدهم موفق شد برای نخستین بار نفت مسجدسلیمان را به نیمه بالایی جدول و نیمه نهایی جام حذفی برساند تا بهترین نتایج مسجدسلیمانی‌ها در ادوار مختلف لیگ برتر رقم بخورد و انتظارات از این تیم بالاتر برود.

پس از بازی با تراکتور و حذف شاگردان تارتار از جام حذفی، تصور می‌شد که مسئولان باشگاه خیلی زود برای جلب رضایت سرمربی موفق و جوان تیمشان دست به کار شوند و در بازار نقل و انتقالات تابستانی به تقویت تیمشان بپردازند، اما تارتار که از چند هفته قبل اعلام کرده بود پس از پایان بازی‌های لیگ و جام حذفی از هدایت تیمش کناره گیری می‌کند، پای حرفش ماند و دیگر حاضر به ادامه کار در مسجدسلیمان نشد.

البته تارتار پیش از این، در ۲ مقطع دیگر تصمیم به جدایی گرفته، اما با وساطت مسئولان شهری و استانی و وعده‌های مسئولان باشگاه از تصمیم خود منصرف شده بود. با این حال پس از پایان رقابت‌ها، نفت مسجدسلیمان به خواب عمیقی فرو رفت و پایان دوره ماموریت اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه، در کنار ابقا نشدن آن‌ها در سمت‌های قبلی باعث بروز مشکلات دیگری شد که از جمله آن‌ها جدایی ستاره‌های تاثیرگذار فصل گذشته بود که مهدی تارتار آن‌ها را از دسته‌های پایین‌تر به نفت مسجدسلیمان آورد و در لیگ نوزدهم به خوبی توانست از آن‌ها بازی بگیرد.

رسیدن پیشنهاد‌های بهتر برای بازیکنان تیم و ناتوانی باشگاه در تمدید قرارداد آن‌ها طبیعی بود، اما بلاتکلیفی مالی و مدیریتی باشگاه باعث شد تا نفت مسجدسلیمان در نقل و انتقالات تابستانی نتواند انتظارات هواداران را برآورده کند و تاکنون تنها چند بازیکن کم نام و نشان لیگ یکی به این تیم پیوسته اند.

در این میان نکته جالب توجه این است که هیچ یک از بازیکنان جدید نفت مسجدسلیمان و حتی مجتبی حسینی که به تازگی هدایت تیم را برعهده گرفته، با نظر هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه جذب نشده اند و سرپرست باشگاه هم با نظر مسئولان شهری به این سمت منصوب شده تا وزارت نفت تکلیف کادر مدیریتی باشگاه را مشخص کند.

بی ثباتی و بحران مدیریتی نفت مسجدسلیمان در حالی است که صنعت نفت آبادان که دیگر تیم تحت تکفل وزارت نفت به شمار می‌رود، با برطرف شدن مشکلاتش در حال تقویت تیم برای فصل آینده است و کادر مدیریتی باشگاه نیز در سمت‌های خود ابقا شدند، اما شرایط برای سفیدپوشان مسجدسلیمانی به گونه دیگری پیش رفته است.

کمتر از یک ماه تا آغاز لیگ بیستم باقی مانده و در مسجدسلیمان شور و اشتیاق سال‌های گذشته جای خود را به ناامیدی داده و هواداران نفت که با حضور پرشور در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به جانبداری از تیمشان در برابر حرفان می‌پرداختند، اکنون نگران بازگشت این تیم به لیگ دسته اول و دوری مجدد از عالی‌ترین سطح باشگاهی فوتبال ایران هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*