اخبار ویژه

  • شناسه : 38356
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۶:۵۲
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
کشته شدن ۱۶ نیروی امنیتی در حمله طالبان به شمال افغانستان
کشته شدن ۱۶ نیروی امنیتی در حمله طالبان به شمال افغانستان

کشته شدن ۱۶ نیروی امنیتی در حمله طالبان به شمال افغانستان

منابع امنیتی در پی تشدید درگیری‌ها در افغانستان، اعلام کردند که در حمله طالبان به نیروهای امنیتی در ولایت «بغلان» ۱۶ نفر کشته شدند

منابع امنیتی در پی تشدید درگیری‌ها در افغانستان، اعلام کردند که در حمله طالبان به نیروهای امنیتی در ولایت «بغلان» ۱۶ نفر کشته شدند. به گزارش خبر روز، منابع امنیتی به «تلویزیون یک» گفتند که در پی حمله طالبان به مرکز فرماندهی پلیس شهرستان «گذرگاه نور» ولایت «بغلان» ۱۶ نیروی امنیتی کشته شدند.

برخی منابع خبری نیز می‌گویند که نیروهای امنیتی چندین ساعت مقامت کردند اما نیروهای کمکی به محل نرسیدند. گفته می‌شود که دستکم ۱۳ نیروی امنیتی افغان نیز در این حمله زخمی شدند.

در روزهای اخیر درگیری‌های شدیدی بین نیروهای دولتی و طالبان در «لشکرگاه» مرکز ولایت هلمند و برخی از دیگر شهرستان‌های مجاور آن جریان داشته است. در پی تصرف حوزه چهارم شهر لشکرگاه توسط طالبان و حملات گسترده این گروه بر شهرستان‌های مجاور، نیروهای آمریکایی از انجام چندین حمله هوایی علیه این گروه خبر داد.

درگیری‌ها در افغانستان همزمان با جریان داشتن مذاکرات بین‌الافغانی در قطر تشدید شده است و در بیش از ۲۰ ولایت این کشور دامه دارد.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*