اخبار ویژه

  • شناسه : 37016
  • ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
پیام امام جمعه شهرستان هندیجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی
پیام امام جمعه شهرستان هندیجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام امام جمعه شهرستان هندیجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

حسینی امام جمعه هندیجان طی پیامی آغاز هفته نیروی انتظامی را تبریگ گفت:  نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی به عهده دارد. هفته نیروی انتظامی، فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردان نیروی انتظامی که خاضعانه […]

حسینی امام جمعه هندیجان طی پیامی آغاز هفته نیروی انتظامی را تبریگ گفت: 
نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی به عهده دارد.
هفته نیروی انتظامی، فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردان نیروی انتظامی که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده ، و از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می کنند.
اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در شهرستان هندیجان قدردانی می‌نمایم.
امیدوارم در سایه رهنمودهای ” فرماندهی معظم کل قوا” در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید.
حسینی امام جمعه شهرستان هندیجان


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*