×
آخرین اخبار

پس از ۳۸ سال از انقلاب تنها ۳۵ درصد از راه‌های روستایی حوزه مسجدسلیمان بزرگ آسفالت شده است

 • کد نوشته: 4468
 • ۱۳۹۶-۰۴-۱۵
 • 777 بازدید
 • علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مسجدسلیمان به امید رفع موانع و مشکلات شان رای بالای ۷۴ درصدی را به برنامه های دولت فعلی داده اند پس انتظار دارند دولت نیز تلاش شان را برای حل مشکلات این شهرستان دو چندان کند. ظاهری در ارتباط با […]

  پس از ۳۸ سال از انقلاب تنها ۳۵ درصد از راه‌های روستایی حوزه مسجدسلیمان بزرگ آسفالت شده است

  علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مسجدسلیمان به امید رفع موانع و مشکلات شان رای بالای ۷۴ درصدی را به برنامه های دولت فعلی داده اند پس انتظار دارند دولت نیز تلاش شان را برای حل مشکلات این شهرستان دو چندان کند.

  ظاهری در ارتباط با جلسه اخیر ایشان با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور گفت: روز گذشته به همراه دکتر شریعتی استاندار خوزستان و دکتر خادمی معاون وزیر راه جلسه ای را با ایشان برگزار و گلایه مندی خودمان را از وضعیت راههای استان (راه‌های بین استانی بین شهری و روستایی) اعلام کردیم.

  در این جلسه همچنین در ارتباط با وضعیت جاده میانبر صحبت و قرار شد دکتر نوبخت به صورت ویژه این مسئله را پیگیری نماید.

  نایب رییس مجمع نمایندگان خوزستان ادامه داد: قرار است طی دو هفته آینده دکتر نوبخت برای پیگیری برنامه های وعده داده شده از جمله آب شرب، فاضلاب، آب کشاورزی و راهها به خوزستان سفر کند و برای حل مشکلات پیش رو اقداماتی را انجام دهد.

  ظاهری گفت: چرا باید پس از ۳۸ سال از انقلاب تنها ۳۵ درصد از راههای روستایی حوزه مسجدسلیمان بزرگ آسفالت باشد و این درحالی است که بسیاری از شهرستان ها؛ روستاهای آنان بالای ۹۵ درصد آسفالت و بهسازی شده اند. و حدود ۴۵ درصد از روستاهای حوزه ما نیز همچنان با تانکر به آن ها آبرسانی شود! همچنین ۵۸ درصد مدارس حوزه نیازبه تعمیر و بازسازی اساسی دارنددرحالی که معدل مدارس موردنیاز تعمیر و بازسازی استان ۳۰ درصد می باشد. وی ادامه داد: بنده از توزیع اعتبار برای حوزه شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل بسیار گلایه مندم و این گلایه را نیز رسماً اعلام کرده ام که چرا باید اعتبارات بر اساس اطلاعات غیر واقعی توزیع شود. 

  عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: در این نشست دکتر نوبخت اظهار کرد: مردم خوزستان خصوصاً مسجدسلیمان وفاداری اشان را هم به نظام و هم به دولت نشان داده اند و بنده متعهدانه و به صورت ویژه مشکلات این شهرستان را پیگیری خواهم کرد.

  منبع/باشگاه روزنامه نگاران

   

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *