اخبار ویژه

  • شناسه : 26207
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰:۰۹
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: 2 دقیقه
پروکسی دائمی خبر روز، راه حل همیشگی برای دسترسی آزاد به تلگرام
پروکسی دائمی خبر روز، راه حل همیشگی برای دسترسی آزاد به تلگرام

پروکسی دائمی خبر روز، راه حل همیشگی برای دسترسی آزاد به تلگرام

امیر حیدری – خبر روز / پروتکل MTProto توسط شرکت سازندگان تلگرام ایجاد شده و هدف آن ایجاد ارتباط کاملا امن و غیر قابل مسدود می باشد و این پروتکل با استفاده از رمزنگاری های بسیار قدرتمند و امن خود، ارسالی های پیام رسان را به صورت End to End ارسال می کند. این رمزنگاری […]

امیر حیدریخبر روز / پروتکل MTProto توسط شرکت سازندگان تلگرام ایجاد شده و هدف آن ایجاد ارتباط کاملا امن و غیر قابل مسدود می باشد و این پروتکل با استفاده از رمزنگاری های بسیار قدرتمند و امن خود، ارسالی های پیام رسان را به صورت End to End ارسال می کند. این رمزنگاری ها از نوع AES و SHA-256 بوده که توسط ریاضی دانان متخصص ساخته شده است.

توضیحات پروکسی MTProto
این سرویس از پروتکل های دیگر سرور برای اجرا استفاده می کند مانند: HTTP، TCP، UDP و . . . .

نوع اتصال آن با استفاده از آی پی و پورت سرور بوده و گزینه اصلی در این این پروتکل MTProto استفاده از کد سکرت برای اتصال و ارتباط کانکشن می باشد. این کد برای شناسایی متصل شونده ها به سرور است و بستر امنی را فراهم میکند. به همین دلیل پیام ها و ارسالی ها غیر قابل خواندن و شنود می شود و امنیت را چندین برابر افزایش میدهد.

حال خبر روز جهت رفاه حال مخاطبین عزیز خود پروکسی تلگرام مخصوص به خود را راه اندازی نموده است که شما مخاطبین عزیز در هر زمان که پروکسی شما متصل نشده به آدرس زیر مراجعه کرده و جدیدترین پروکسی تنظیم شده در این آدرس را استفاده نمایید. 

جهت استفاده امن و بی خطر از پروکسی های تلگرام، پیشنهاد خبر روز استفاده از نسخه اصلی تلگرام به همراه پروکسی می باشد. جهت استفاده از پروکسی پر سرعت و امن تلگرام در هر زمان بر روی لینک زیر کلیک نموده، در صورتی که از تلگرام بر روی دستگاه اندرویدی خود استفاده می کنید پس از کلیک بر روی لینک زیر گزینه connect to proxy  و اگر از نسخه دسکتاپ تلگرام استفاده می کنید بر روی enable کلیک نمائید. در هر زمانی که پروکسی شما متصل نشد می توانید با مراجعه به همین لینک دوباره پروکسی دیگری را بر روی دستگاه خود فعال نمائید. 

دریافت پروکسی


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*