×
آخرین اخبار

پذیرفته شدن فیلم” مهاجران” در اسپانیا

 • کد نوشته: 134160
 • ۱۴۰۲-۰۳-۰۳
 • 89 بازدید
 • این مسابقه نسبت به جشنواره های سنتی دیگر چهره متفاوتی دارد. ما مهلتی برای تولید سمعی و بصری نداریم، بنابراین می‌توانیم به تولیدات جدید و همچنین محصولاتی که خارج از دوره توزیع سنتی جشنواره‌های دیگر هستند وارد شویم.

  پذیرفته شدن فیلم” مهاجران” در اسپانیا

  به گزارش خبرروز، فیلم بلند تجربی” مهاجران” در در جشنواره یReto por el Mundo  Erronka Munduan  Challenge for the World – 2023 به کارگردانی مسعود احمدی و تهیه کنندگی شیماپورسهم الدین در شهر سن سباستینِ کشور اسپانیا برگزیده شد.
  به گفته ی جشنواره هدف ما این است که با همراهی فیلمسازان به انتشار پیام‌هایی با ارزش‌های والای انسانی که می تواند توجه جهانی را به خود جلب می‌کنند بپررازیم و تلاش کنیم برای برانگیختن واکنش‌هایی در جامعه که به تغییر جهان کمک کند.

  این مسابقه نسبت به جشنواره های سنتی دیگر چهره متفاوتی دارد. ما مهلتی برای تولید سمعی و بصری نداریم، بنابراین می‌توانیم به تولیدات جدید و همچنین محصولاتی که خارج از دوره توزیع سنتی جشنواره‌های دیگر هستند وارد شویم.

  ما می خواهیم به بسیاری از محصولات سمعی و بصری با موضوع «حقوق بشر» که به طور آشکار در YouTube و Vimeo منتشر می شوند، زندگی جدیدی ببخشیم. تمام آن تلاش خلاقانه را نمی توان در فراموشی ذخیره کرد، ما می خواهیم آنها را بازیابی کنیم و به گسترده ترین روشی که می توانیم دوباره منتشر کنیم.

  شایان ذکر است سایر دست اندرکاران فیلم سینمایی مهاجران عبارت است از:
  نویسنده و کارگردان: مسعود احمدی
  مدیر فیلمبرداری: هاشم بی‌طرف
  تدوین و صداگذاری: شیما پورسهم‌الدین
  صدابردار: محسن دانشور
  موسیقی: آراد آبادانی
  بازیگران: شیما پورسهم‌الدین، غزال رفیعی، مریم دهقانی، مجید یزدان‌شناس، شیوا بافهم، مهرداد سهامی، علیرضا یقطین، امین دولت‌خواه، مبینا خیری، فائزه جباری، سارا زارعی، نگین صغیر، امیرمحمد سهرابی، تیران علمدارفرد، ساناز چمن‌ماه، محسن استواری، سام پارسا، هرمان احمدی
  عکاس: احسان پارسا، امین غفارپور
  طراح لباس: مریم احمدی
  مدیر صحنه: محمدعلی بشنام
  مدیر روابط عمومی: محمد ناصری‌ راد
  مجری طرح: شرکت تصویرگران پویای فدک

  تهیه کننده: شیما پورسهم الدین

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *