اخبار ویژه

  • شناسه : 37478
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
هوای شهرهای زابل و اهواز ناسالم شد/هوای تهران در شرایط قابل قبول
هوای شهرهای زابل و اهواز ناسالم شد/هوای تهران در شرایط قابل قبول

هوای شهرهای زابل و اهواز ناسالم شد/هوای تهران در شرایط قابل قبول

به گزارش خبر روز؛ رئیس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط ‌زیست اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، هوای شهرهای زابل و اهواز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است. شهرام سپهرنیا با اشاره به وضعیت آلودگی هوای شهرهای کشور در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: هوای شهرهای ساری با شاخص ۱۶، سمنان ۲۳، تبریز […]

به گزارش خبر روز؛ رئیس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط ‌زیست اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، هوای شهرهای زابل و اهواز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

شهرام سپهرنیا با اشاره به وضعیت آلودگی هوای شهرهای کشور در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: هوای شهرهای ساری با شاخص ۱۶، سمنان ۲۳، تبریز و زنجان ۲۶ ، اردبیل ۲۸، ارومیه ۲۹، گرگان ۳۳، بیرجند ۳۵، اشتهارد ۴۱، قزوین و یاسوج ۴۶، ایلام ۴۷ ، اراک و قم ۴۹ در شرایط پاک قرار داشته است.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت هوای شهرهای بندر جاسک با شاخص ۵۳ ، بجنورد و کرمانشاه ۵۵، همدان ۶۱، تهران و یزد ۶۷، بوشهر ۶۸،  خرم‌آباد و قروه ۷۳، شهرکرد ۷۴، مشهد ۸۱، کرمان ۸۶ ، شیراز ۹۳ و اصفهان ۹۸ در شرایط قابل قبول قرار دارد.

رئیس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط ‌زیست در پایان خاطرنشان کرد: همچنین هوای شهرهای اهواز و زابل، به ترتیب با شاخص آلایندگی ۱۱۳ و ۱۲۵، در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس داشته است.

همچنین، روز گذشته(سه‌شنبه، ۱۵ مهر)، هوای شهرهای اهواز با شاخص ۱۰۵ و اصفهان ۱۱۲ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*