اخبار ویژه

  • شناسه : 27011
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۰۰
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
هماهنگی شرکت‌های نفتی روسیه برای تداوم کاهش تولید نفت
هماهنگی شرکت‌های نفتی روسیه برای تداوم کاهش تولید نفت

هماهنگی شرکت‌های نفتی روسیه برای تداوم کاهش تولید نفت

به گزارش خبر روز به نقل از رویترز، منابع آگاه اعلام کردند که الکساندر نواک و مدیران شرکت‌های نفتی داخلی این کشور درباره اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت و امکان تداوم مقدار کاهش کنونی آن پس از ماه ژوئن گفت‌وگو کردند. یک منبع آگاه  با بیان اینکه در این نشست هیچ تصمیمی گرفته نشد، گفت: نواک […]

به گزارش خبر روز به نقل از رویترز، منابع آگاه اعلام کردند که الکساندر نواک و مدیران شرکت‌های نفتی داخلی این کشور درباره اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت و امکان تداوم مقدار کاهش کنونی آن پس از ماه ژوئن گفت‌وگو کردند.

یک منبع آگاه  با بیان اینکه در این نشست هیچ تصمیمی گرفته نشد، گفت: نواک فقط درباره ادامه یا توقف کاهش تولید کنونی سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدانش، موسوم به اوپک پلاس نظرسنجی کرد و تعداد دیدگاه‌های موافق و مخالف تقریباً یکسان بود. 

این منبع همچنین اعلام کرد: تصمیم گرفته شد بازار تجزیه و تحلیل شود و با از سرگیری پروازهایی که به دلیل محدودیت‌های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متوقف شده‌اند، منتظر آغاز بهبود تقاضا بمانیم. 

روزنامه دولتی کامرسانت دیلی به نقل از سه منبع صنعت نفت اعلام کرد که روسیه ممکن است سطح کاهش تولید کنونی را تا ماه سپتامبر حفظ کند.

وزارت انرژی روسیه از اظهارنظر در این باره خودداری کرد.