اخبار ویژه

  • شناسه : 38296
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
مهمانی های خانوادگی و عقد و ختم منشا اصلی کرونا در شهرستان هندیجان
مهمانی های خانوادگی و عقد و ختم منشا اصلی کرونا در شهرستان هندیجان
رئیس شبکه بهداشت درمان هندیجان:

مهمانی های خانوادگی و عقد و ختم منشا اصلی کرونا در شهرستان هندیجان

دکتر داود رئیسی در گفتگو با خبرنگار خبر روز گفت : منشاء ۷۰ درصد از مبتلایان به کووید ۱۹ در شهرستان هندیجان ناشی از مهمانی های خانوادگی، جشن تولد، عقد و مراسم ختم بوده است. مدیر شبکه بهداشت درمان با اشاره به تحلیل و ریشه درگیری موارد مثبت جدید همچنان علت افزایش تعداد مبتلایان را […]

دکتر داود رئیسی در گفتگو با خبرنگار خبر روز گفت : منشاء ۷۰ درصد از مبتلایان به کووید ۱۹ در شهرستان هندیجان ناشی از مهمانی های خانوادگی، جشن تولد، عقد و مراسم ختم بوده است.
مدیر شبکه بهداشت درمان با اشاره به تحلیل و ریشه درگیری موارد مثبت جدید همچنان علت افزایش تعداد مبتلایان را حضور در تجمعات و مراسمات اظهارکرد: مردم فهیم و با فرهنگ شهرستان هندیجان ضمن توجه جدی به نکات و پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از هرگونه حضور در تجمعات و مکان‌های پرازدحام، مهمانی‌ها و سایر مراسمات پرهیز کنند.

رئیسی در پایان گفت از شهروندان درخواست می کنیم هر وقت برای خرید و به بازار از خانه خارج می شوند حتما زدن ماسک را فراموش نکنند تا شاهد افزایش بیماری کرونا در فصل پائیز نباشیم و مجدد از شهروندان خواهش می کنیم که فاصله گذاری رارعایت کنند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*