اخبار ویژه

  • شناسه : 26999
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: 4 دقیقه
مهران حسنوند در گفتگو با خبر روز: سازمان لیگ به خاطر منافع پرسپولیس مابقی تیم ها را فدا می‌کند
مهران حسنوند در گفتگو با خبر روز: سازمان لیگ به خاطر منافع پرسپولیس مابقی تیم ها را فدا می‌کند

مهران حسنوند در گفتگو با خبر روز: سازمان لیگ به خاطر منافع پرسپولیس مابقی تیم ها را فدا می‌کند

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: از ۱۰ میلیارد بودجه وزارت نفت در اداره ورزش و جوانان استان، ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون را گرفتیم. مهران حسنوند در گفت‌وگو با خبر روز، در خصوص مشکلات مالی نفت مسجدسلیمان برای از سرگیری تمرینات تیمی در تهران اظهار داشت: مشکلات مالی باشگاه عدیده است به طوری […]

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: از ۱۰ میلیارد بودجه وزارت نفت در اداره ورزش و جوانان استان، ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون را گرفتیم.

مهران حسنوند در گفت‌وگو با خبر روز، در خصوص مشکلات مالی نفت مسجدسلیمان برای از سرگیری تمرینات تیمی در تهران اظهار داشت: مشکلات مالی باشگاه عدیده است به طوری که تشکیل یک اردو برای بازیکنان کار بسیار سختی بود. مدیرعامل باشگاه ما همچنان مصر است که بازی‌ها برگزار نشود چون این بیماری، بیماری سختی است و نصیریان‌دوست معتقد است اگر اتفاقی برای بازیکنان بیفتد سازمان لیگ باید مسئولیت آن را بپذیرد.

حسنوند در مورد هزینه انجام تست‌های پزشکی برای بازیکنان نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: ما پول تست کرونا را نداشتیم و با سختی زیاد از این طرف و آن طرف تهیه کردیم. پولی در اداره ورزش و جوانان وجود دارد که برای ما است و باید آن را می‌دادند اما جناب حیدری آن را پشت گوش انداخته است. مانند تیم‌های صنعت نفت و پارس جنوبی، وزارت نفت بودجه ۱۰ میلیاردی هم به ما داده بود که به حساب مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان واریز شده اما ما حدود ۵۰ درصد از آن را توانستیم دریافت کنیم.

وی ادامه داد: حیدری می‌گوید این پول به حساب هیأت همگانی آمده و ما می‌توانیم طبق قانون آن را پرداخت نکنیم. او با تمام وجود ایستاده که این پول به ما نرسد. ما از استاندار خواستیم به این قضیه ورود کند. استاندار صحبت کرد و گفته مشکلات مالی نفت مسجدسلیمان را حل کنید اما اتفاقی نیفتاده و برخی مسئولان هم سکوت کرده‌اند. دریافتی ما از ۱۰ میلیارد تومان، ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان بوده است. این آقا در استان ادعای بزرگی می‌کند.

حسنوند در مورد وضعیت شهر مسجدسلیمان و بحث میزبانی این شهر در صورت از سرگیری مسابقات لیگ نوزدهم گفت: مشکل اصلی ما این است که در خوزستان وضعیت قرمز اعلام شده و اگر بخواهیم بازی برگزار کنیم دچار مشکل می‌شویم. برای انجام یک بازی غیر از تماشاگران، ۲۲۰ نفر باید بیایند که یک مسابقه بدون حضور تماشاگر برگزار شود. از این ۲۲۰ نفر مانند توپ جمع‌کن، عکاس، خبرنگار، پزشکیار و… از چند نفر توانستیم تست کرونا بگیریم؟ ما نگران این هستیم در خوزستان وضعیت روز به روز بدتر می‌شود. متأسفانه آقایان سازمان لیگ به خاطر منافع پرسپولیس که می‌خواهند به هر شکلی به این تیم جام بدهند تیم‌های دیگر را فدا می‌کنند این کار چه از نظر شرعی و چه از نظر قانونی مشکل و ایراد دارد.

مدیر رسانه‌ای نفت مسجدسلیمان افزود: ما در مورد این مسئله به زودی یک بیانیه منتشر می‌کنیم. مدیرعامل ما قبلاً اعتراض خودش را اعلام کرده بود. مهدی تارتار سرمربی تیم هم مخالف برگزاری مسابقات با این شرایطی که استان خوزستان دارد، است.

حسنوند در مورد تست‌گیری از بازیکنان نفت مسجدسلیمان، عنوان کرد: ۱۴ نفر از بازیکنان ما در مسجدسلیمان تست دادند و بقیه نفرات در تهران تست می‌دهند. بر فرض که من امروز تست بدهم و از فردا تمرینات آغاز ‌شود، چند روز طول می‌کشد که جواب تست‌ها بیاید. از کجا بدانم که من ناقلم و در تمرین این ویروس به کسی سرایت نکرده است؟ آیا دستورالعملی که داده‌اند در فرودگاه‌ها و هواپیماها اجرا می‌شود؟ در هواپیما روی هر یک صندلی باید بنشیند اما سه نفر به هم چسبیده‌اند.

وی افزود: هزینه‌های تست کرونا را با دردسرزیاد جور کردیم. می‌گویند هر پنج روز باید یک بار تست گرفته شود، هزینه آن را از کجا بیاوریم؟ اگر تست بازیکن یا یکی دیگر از اعضای تیم مثبت شد، هزینه‌های تست دوباره و قرنطینه افراد را هم باید فراهم کنیم. ما باید هزینه‌های اسکان، سفر و… را ۲ برابر کنیم. در خود مسجدسلیمان نمی‌توانیم جایی را پیدا کنیم که طبق دستورالعمل ۵۰ نفر را اسکان بدهیم و به هر نفر یک اتاق بدهیم. کلیه هزینه‌های ما ۲ برابر می‌شود. برای فرستادن ۱۴ نفر از مسجدسلیمان به فرودگاه اهواز، ۶ پژو گرفتیم و هر کدام از این خودروها حدود ۲۰۰ هزار تومان با ما حساب کردند، در صورتی که قبلاً برای کل تیم یک اتوبوس می‌گرفتیم.

حسنوند ادامه داد: متأسفانه سازمان لیگ مراقب حرکاتش نیست. به جای اینکه به کمک وزارت بهداشت و وزارت ورزش یک دستورالعمل قوی تدوین و صادر کنند، به خاطر پشت‌پرده‌های قوی همه چیز در حال فدا شدن است. تا چه زمانی باید تاوان کار آقایان را پس بدهیم؟ جان مهم است یا لیگ برتر؟ شک نکنید اگر لیگ شروع شود تا اتمام آن، بالغ برده‌ها نفر از بین می‌روند. البته امیدوارم اتفاقی برای کسی نیفتد.

وی در مورد محل اسکان تیم آن نفت مسجدسلیمان و اینکه گفته می‌شود بازیکنان این تیم را به هتل راه نداده‌اند اظهار داشت: ما در کمپ مستوفی که زیر نظر علوم پزشکی است مستقر هستیم. باید یک نامه به آنها می‌دادیم تا به بازیکنان اجازه ورود بدهند. روز گذشته تعطیل بود و برای بازیکنان شهرستانی که ۱۴ نفر بودند هتل گرفتیم اما از امروز تمام بازیکنان می‌توانند در این کمپ مستقر شوند.

مدیر رسانه‌ای نفت مسجدسلیمان افزود: از رئیس جمهور، وزیر کشور و وزیر بهداشت خواهش می‌کنم به این قضیه ورود کنند و از تمام زوایا بررسی کنند که آیا بررسی مسابقات صلاح است یا خیر؛ بعضی از آقایان برای یک تیم، یک کشور، یک ورزش و یک فوتبال را به باد می‌دهند. ما آینده را به چشم می‌بینیم. برگزاری مسابقات در خوزستان بسیار سخت است. در شهر کوچک مسجدسلیمان طی این هفته حدود ۱۸۰ نفر مبتلا شدند و ۱۲ نفر جان‌شان را از دست دادند. من حسنوند می‌روم و تست می‌دهم آیا برای خبرنگار مظلوم یا اکیپ صداوسیما این کار انجام می‌شود؟ فقط بازیکنان را الزام می‌کنند و هر پنج روز یک بار هم هزینه‌ای روی دست باشگاه می‌گذارند. این بیماری سیل و زلزله نیست. شوخی بردار نیست و کل دنیا را در بر گرفته است. خواهشم این است که آقایان با عقلانیت در مورد آن تصمیم بگیرند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*