اخبار ویژه

  • شناسه : 26377
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
ممنوعیت ورود گردشگر به دریاچه گهر تا اطلاع ثانوی
ممنوعیت ورود گردشگر به دریاچه گهر تا اطلاع ثانوی

ممنوعیت ورود گردشگر به دریاچه گهر تا اطلاع ثانوی

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان؛ از ممنوعیت ورود گردشگر به دریاچه گهر دورود خبر داد.

به گزارش خبر روز از لرستان، سید امین قاسمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان گفت: با توجه به اینکه استان لرستان همچنان در وضعیت هشدار شیوع ویروس کرونا قرار دارد و به منظور حفظ سلامتی مردم تا اطلاع ثانوی از ورود گردشگری به دریاچه گهر ممانعت می‌شود.
قاسمی با اشاره به اینکه تمامی ورودی‌های منتهی به دریاچه گهر مسدود می‌باشد اظهار داشت: با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان از ورود گردشگران به دریاچه جلوگیری خواهد شد.
او برپایی هر گونه چادر و کمپ را در کنار دریاچه ممنوع دانست و افزود: با دفاتر و آژانس‌های گردشگری که اقدام به برگزاری تورهای غیر مجاز به دریاچه کنند برابر قانون برخورد جدی خواهد شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان بیان کرد: هر ساله از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور علاقه‌مندان به دریاچه زیبای گهر می‌توانند از این منطقه بازدید کنند که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن لرستان در بین استان‌های در وضعیت هشدار ورود به دریاچه تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است.
لازم به ذکر است پیش از این مقدمات واگذاری دریاچه گهر به بخش خصوصی فراهم شده بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا این واگذاری انجام نشده است.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*