اخبار ویژه

  • شناسه : 37120
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
فن‌دایک: لیورپول نباید با چنین نتیجه‌ای شکست بخورد
فن‌دایک: لیورپول نباید با چنین نتیجه‌ای شکست بخورد

فن‌دایک: لیورپول نباید با چنین نتیجه‌ای شکست بخورد

به گزارش خبر روز، لیورپولی ها در دیدار دیشب ۷۰ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما اشتباهات دفاعی متعدد و البته بدشانسی باعث شد تا ۷ بار دروازه‌شان را باز شده ببینند و یکی از بدترین شکست‌های تاریخ شان را متحمل بشوند. اما فن دایک از هم تیمی‌هایش خواست تا واکنش مناسبی به […]

به گزارش خبر روز، لیورپولی ها در دیدار دیشب ۷۰ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما اشتباهات دفاعی متعدد و البته بدشانسی باعث شد تا ۷ بار دروازه‌شان را باز شده ببینند و یکی از بدترین شکست‌های تاریخ شان را متحمل بشوند.

اما فن دایک از هم تیمی‌هایش خواست تا واکنش مناسبی به این شکست نشان بدهند. او به اسکای اسپورتس گفت:” باختن به این شکل که ما شکست خوردیم، دشوار است. اول از همه باید گفت که استون ویلا خیلی خوب کار کرد. باید این نتیجه را حاصل شایستگی آنها دانست.

این یکی از بازی هایی بود که ما از اول تا آخر بازی نتوانستیم ۱۰۰ درصد توان مان را به نمایش بگذاریم. ما گل هایی دریافت کردیم که باید روی آنها بهتر عمل می کردی و موقعیت هایی هم داشتیم که باید بهتر عمل می کردیم.

در مجموع همه ما ناراحت هستیم. ما نباید با این نتیجه شکست می خوردیم اما باید متحد بمانیم و کاری کنیم که این اتفاق دیگر رخ ندهد. نمی خواهیم ارزش کار استون ویلا را پایین بیاوریم اما باید موثرتر عمل می کردیم. باید در همه جنبه های بازی بهتر کار می کردیم. مهم است که کنترل مان را از دست ندهیم اما تفاوت سطح بازی بین پیروزی مقابل آرسنال در لیگ و این دیدار خیلی زیاد بود.

ما به خوبی آماده شدیم و بازی خوبی مقابل آرسنال در میانه هفته (در جام اتحادیه) انجام دادیم. آماده سازی ما خوب بود و قبل از بازی برای آن آماده بودیم. اما متاسفانه آن طور که می خواستیم پیش نرفت.”


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*