اخبار ویژه

  • شناسه : 36467
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان: ۱۰ نانوایی ‌متخلف در مسجدسلیمان پلمپ شد
فرمانده انتظامی مسجدسلیمان: ۱۰ نانوایی ‌متخلف در مسجدسلیمان پلمپ شد

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان: ۱۰ نانوایی ‌متخلف در مسجدسلیمان پلمپ شد

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از پلمب ۱۰ واحد نانوایی متخلف به علت نارضایتی مردم از نحوه خدمات رسانی و فروش غیر مجاز سهمیه آرد نانوایی خبر داد. به گزارش خبر روز، سرهنگ علی حسینی فرمانده انتظامی مسجدسلیمان گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در زمینه نارضایتی شهروندان از فعالیت و نحوه خدمات رسانی واحد‌های نانوایی، […]

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از پلمب ۱۰ واحد نانوایی متخلف به علت نارضایتی مردم از نحوه خدمات رسانی و فروش غیر مجاز سهمیه آرد نانوایی خبر داد.

به گزارش خبر روز، سرهنگ علی حسینی فرمانده انتظامی مسجدسلیمان گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در زمینه نارضایتی شهروندان از فعالیت و نحوه خدمات رسانی واحد‌های نانوایی، بیش از ۱۰۰ واحد صنفی این شهرستان را مورد بازدید قرار دادند.

او افزود: در نتیجه این بازدید‌ها و رصد اطلاعاتی مبنی بر صحت موضوع ۱۰ واحد صنفی برابر نظام صنفی به دلیل فروش غیر مجاز سهمیه آرد به نرخ آزاد و خدمت رسانی نکردن مطلوب به مردم با هماهنگی مرجع قضائی پلمپ و سهمیه آرد آن‌ها قطع شد.

سرهنگ حسینی با تاکید بر نظارت مستمر پلیس بر واحد‌های صنفی و برخورد قانونی با متخلفان، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی مانند رعایت نکردن مسائل بهداشتی، احتکار، فروش غیر مجاز و … مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*