اخبار ویژه

  • شناسه : 37030
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
فرماندار و دادستان مسجدسلیمان به کرونا مبتلا شدند
فرماندار و دادستان مسجدسلیمان به کرونا مبتلا شدند

فرماندار و دادستان مسجدسلیمان به کرونا مبتلا شدند

به گزارش خبر روز، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در سطح کشور تعدادی از مسئولان به این بیماری به شدت واگیردار مبتلا شدند. در آخرین مورد ابتلای مسئولان استان خوزستان به بیماری کرونا، محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان دچار بیماری کرونا شد. وی هم اکنون در قرنطینه به سر می برد و حال عمومی وی خوب گزارش […]

به گزارش خبر روز، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در سطح کشور تعدادی از مسئولان به این بیماری به شدت واگیردار مبتلا شدند. در آخرین مورد ابتلای مسئولان استان خوزستان به بیماری کرونا، محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان دچار بیماری کرونا شد.

وی هم اکنون در قرنطینه به سر می برد و حال عمومی وی خوب گزارش شده است. همچنین معاون فرماندار مسجدسلیمان نیز کرونا گرفت و هم اکنون در بستر بیماری است.

محمد پاکدل در ۱۹ آذر ماه سال ۱۳۸۸ از سوی استاندار خوزستان به عنوان سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان معرفی شد و در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه امسال به صورت رسمی سکان فرمانداری این شهرستان را در دست گرفت.

علی اسکندری دادستان شهرستان مسجدسلیمان نیز به کرونا مبتلا  شد.

به گزارش خبر روز، علی اسکندری دادستان مسجدسلیمان با توجه به حجم بالای ارباب رجوع‌ در دادستانی و بازدیدهای مکرر وی برای حل مشکلات در مناطق مختلف شهرستان به ویروس کرونا مبتلا و در منزل خود قرنطینه شده است.

خبر روز از خداوند متعال برای هر دو عزیز آرزوی سلامتی می کند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*