اخبار ویژه

  • شناسه : 38627
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
فرماندار شهرستان هندیجان بر ضرورت توجه به ورزش همگانی در شهرستان تاکید کرد
فرماندار شهرستان هندیجان بر ضرورت توجه به ورزش همگانی در شهرستان تاکید کرد

فرماندار شهرستان هندیجان بر ضرورت توجه به ورزش همگانی در شهرستان تاکید کرد

فرماندار شهرستان هندیجان بر ضرورت توجه به ورزش همگانی تاکید کرد و گفت: هر چقدر در حوزه ورزش هزینه شود، یک نوع سرمایه گذاری محسوب می‌شود. علی بویری بمناسبت ۲۶ مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش و ضمن تبریک این روز به کلیه ورزشکاران این شهرستان در گفتگو با خبرنگار خبر روز اظهار کرد: با […]

فرماندار شهرستان هندیجان بر ضرورت توجه به ورزش همگانی تاکید کرد و گفت: هر چقدر در حوزه ورزش هزینه شود، یک نوع سرمایه گذاری محسوب می‌شود.
علی بویری بمناسبت ۲۶ مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش و ضمن تبریک این روز به کلیه ورزشکاران این شهرستان در گفتگو با خبرنگار خبر روز اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان هندیجان دارای پتانسیل های بسیار خوبی در حوزه منابع انسانی است انتظار می رود در امر ورزش تلاش بیشتری صورت گیرد. وی ظرفیت شهرستان هندیجان در حوزه ورزش بسیار زیاد است و باید ورزش را از تمامی ابعاد در نظر گرفت و برای ارتقای آن تلاش کرد.
فرماندارهندیجان ادامه داد: مقام ها و افتخارات کسب شده از سوی ورزشکاران این شهرستان حاصل پشتکار و زحمات مدیرورزش و جوانان و خود ورزشکاران و هیئت های ورزشی هندیجان است.
بویری در پایان با اشاره به مشکلات زیرساخت های ورزشی در هندیجان و با وجود داشتن ورزشکاران مستعد در حوزه های مختلف بر رفع مشکلات ورزشی در این شهرستان تاکید کرد و گفت: فرمانداری هندیجان آماده هر گونه همکاری با اداره ورزش و جوانان این شهرستان در جهت رفع مشکلات موجود در حوزه ورزش است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*