اخبار ویژه

  • شناسه : 38203
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۵:۵۰
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
فرماندار شهرستان امیدیه: مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد
فرماندار شهرستان امیدیه: مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد

فرماندار شهرستان امیدیه: مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد

سید مهران رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه گفت : کلیه مراسمات و تجمعات در امیدیه ممنوع بوده و با خاطیان برخورد می شود.

سید مهران رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه گفت: کلیه مراسمات و تجمعات در امیدیه ممنوع بوده و با خاطیان برخورد می شود.
به گزارش خبرنگار خبر روز در جلسه ستاد کرونا امیدیه اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان کلیه باشگاههای ورزشی، ‌اموزشگاهها و مراکز آموزشی، قهوه خانه و کافی شاپ ها، خانه های بازی تعطیل ‌می باشند.
وی افزود: سایر اصناف صرفا با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت باشند. فعالیت رستورانها و اغذیه فروشی فقط بصورت بیرون بر امکان پذیر می باشد. رفیعی عنوان کرد: اصناف و بانکهایی که در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام نکرده و فاقد کد بوده با صدور اخطار پلمپ شوند و بازرسی های مستمر با حضور دستگاههای مرتبط با هدف نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی و برخورد با اصناف متخلف صورت گردد. 

رئیس ستاد مقابله با کرونا امیدیه خاطرنشان کرد: شهرداری موظف بوده که کلیه پارکها را خاموش و حضور و تجمع افراد در پارکها ممنوع است. برگزاری هر نوع مراسم و تجمع تحت هر عنوانی در شهرستان ممنوع و با خاطیان و برگزارکنندگان طبق قانون برخورد می شود آرامستانهای شهرستان تعطیل بوده و از برگزاری مراسم و تجمع افراد جلوگیری گردد.  وی در پایان گفت: انتظار داریم که شهروندان گرامی با توجه به وضعیت قرمز و پرخطر شهرستان، همچنان با رعایت نکات پیشگیری و بهداشتی از شیوع هر چه بیشتر کرونا در سطح شهرستان جلوگیری کنند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*