fbpx
اخبار ویژه

  • شناسه : 37484
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱:۲۲
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
عملیات ژئوفیزیکی صنعت نفت بومی‌ شد
عملیات ژئوفیزیکی صنعت نفت بومی‌ شد

عملیات ژئوفیزیکی صنعت نفت بومی‌ شد

به گزارش خبر روز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این شرکت دانش بنیان توانسته با بومی‌سازی عملیات ژئوفیزیکی، تکیه بر دانش روز، نیروی انسانی متخصص و مجرب و همچنین ارتباطات جهانی موثر، انحصار شرکت‌های خارجی را از میان بردارد. بنابر این گزارش هدف از تاسیس این شرکت دانش بنیان تامین نیازها و خدمات بالا […]

به گزارش خبر روز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این شرکت دانش بنیان توانسته با بومی‌سازی عملیات ژئوفیزیکی، تکیه بر دانش روز، نیروی انسانی متخصص و مجرب و همچنین ارتباطات جهانی موثر، انحصار شرکت‌های خارجی را از میان بردارد.

بنابر این گزارش هدف از تاسیس این شرکت دانش بنیان تامین نیازها و خدمات بالا دستی نفت مانند عملیات لرزه‌نگاری دو بعدی و سه بعدی، پردازش و تفسیر این داده‌ها بوده است.

به گفته داود سرباز مدیر عامل  شرکت مزبور این مجموعه در طی این سال‌ها مدیریت پروژه‌هایی از قبیل عملیات لرزه‌نگاری بهار، گلستان، بی بی حکیمه، نصرآباد، تندیس، اهواز و غیره را با اتکا به توان داخلی برعهده داشته و موفق به انجام این پروژه‌ها در شرایط سخت و مناطق صعب‌العبور شده است.

وی می‌گوید: این شرکت علاوه بر استفاده از نرم‌افزارهای فنی و مهندسی روز دنیا، با استفاده از نرم‌افزارها و تکنیک‌های مدیریتی روز، مانند نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی IFS  موفق به برنامه‌ریزی، انجام و اتمام موفقیت‌آمیز این پروژه‌های ملی شده است

او بیان می‌کند: با بهره‌گیری از استانداردهای مدیریتی ISO۹۰۰۱، ISO۱۴۰۰۰، ISO۲۱۰۰۰ و ISO۴۵۰۰۱ در حوزه‌های مدیریتی کیفیت، پروژه، ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست تلاش کرده است تا علاوه بر انجام پروژه‌ها با کیفیت مناسب به  جنبه‌های اجتماعی و زیست‌محیطی نیز نگاه ویژه‌ای داشته باشد.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*