اخبار ویژه

  • شناسه : 38207
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۵:۵۶
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: 2 دقیقه
صیادان خوزستانی باز هم به دریا نرفتند
صیادان خوزستانی باز هم به دریا نرفتند

صیادان خوزستانی باز هم به دریا نرفتند

راشد جغتای مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت تعاونی خدمات صیادی هندیجان در پی نارضایتی های اخیر صیادان هندیجانی به خبرنگار خبر روز گفت: متاسفانه سامانه خرید سوخت از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی چند روزی است که دچار اختلال گردیده است. البته اداره کل شیلات استان خوزستان – معاونت محترم صید این […]

راشد جغتای مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت تعاونی خدمات صیادی هندیجان در پی نارضایتی های اخیر صیادان هندیجانی به خبرنگار خبر روز گفت: متاسفانه سامانه خرید سوخت از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی چند روزی است که دچار اختلال گردیده است.

البته اداره کل شیلات استان خوزستان – معاونت محترم صید این اداره و روسای شیلات نواحی بویژه هندیجان در تلاش هستند که وقفه ای در امر صید و صیادان پیش نیاید. وی افزود: اما متاسفانه عده ای دست اندر کار که نه دریا را به چشم دیده اند، و نه شبهای ظلمانی و طوفانی و امواج سهمگین خلیج همیشه فارس را لمس کرده اند اقدام جدی در رفع این مشکل نمی نمایند تا این همه صیاد چهره سوخته آفتاب جنوب و استخوان کوفته های امواج بی رحم خلیج فارس در این وضعیت اقتصادی کشور چگونه زندگی و معیشت می نمایند.

جتغای اظهار کرد: شما در هیچ کجای دنیا پاپتی تر و آسیب پذیر تر از صیاد سراغ ندارید آیا حق این سربازان بی توقع میدان تولید اقتصاد کشور این بی تفاوتی هاست که در این مهرماه امسال این دومین مرحله مسدود شدن سامانه خرید سوخت است.
ما عاجزانه از مسئولین خواهان پیگیری علت تعطیلی کشانید، این همه صیاد استان خوزستان بویژه شهرستان محروم هندیجان هستیم که غبار فقر اقتصادی سر و صورت بخش صنعت ماهیگیری را پوشانده است. ایشان ادامه داد: دل هرانسانی با دیدن شناورهای لنگر انداخته در ساحل و ملوانانی که با نا امیدی در انتهای باز شدن سایت شرکت نفت هستند.

جغتای در پایان گفت: تا بتوان دل به دریا زد و از سفره پر برکت الهی لقمه ای نان حلال به سر سفره بی رنگ و خالی خود بیاورند می سوزد، مسئولین محترم مظلومتر از صیادان دیگر کسی نیست و با کارشکنی عمد و غیر عمد یا بی توجهی به درد این دریانوردان برساند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*