اخبار ویژه

  • شناسه : 38349
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۶:۰۴
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: 2 دقیقه
صدای مردم / غول مسکن مهر خوار
صدای مردم / غول مسکن مهر خوار

صدای مردم / غول مسکن مهر خوار

اُرینب زارعی – خبر روز / ارسالی شهروندان بندرعباس، همه ی ما قصه غولی رو که به سرزمینمون حمله کرد و جوونای دسته گلمونو پرپر کرد و شنیدیم و تکرار کردیم و گاهی براشون آه کشیدیمو اشک ریختیم. اونا جوونی شون رو دادند که پدران و مادران و همچنین دختران این سرزمین آسوده باشند و […]

اُرینب زارعی – خبر روز / ارسالی شهروندان بندرعباس، همه ی ما قصه غولی رو که به سرزمینمون حمله کرد و جوونای دسته گلمونو پرپر کرد و شنیدیم و تکرار کردیم و گاهی براشون آه کشیدیمو اشک ریختیم.

اونا جوونی شون رو دادند که پدران و مادران و همچنین دختران این سرزمین آسوده باشند و اسیر دست اجنبی نشن.

رفتند و تکه تکه شدند که نزارند یه غول دیگه بیاد و دوباره سایه سنگینش رو بر سر این مردم بندازه ‌ولی اون غول اومده بود.

بدون اینکه کسی خبردار بشه آخه اینبار با سرو صدا نیومده بود خیلی آروم و با احتیاط .طوریکه کسی متوجهش نشه داشت ریشه هاشو محکم میکرد و خون مردم بیچاره رو در حد خشک شدن میمکید .

تنها نبود، با ایل و تبارش اومده بود و اسم هاشونم مثل خودشون عجیب و غریب بودند، (ب.ز)، (غ.پ)، (م.ه) ولی اسم عملیات خونین شون بود: مفسد اقتصادی
وسط مردم بودند و نفس تک به تک جوونا و پیرا رو گرفته بودند طوری‌ که نفس ها دیگه به شماره افتاده بود.

وقتی مردم به خودشون اومدند که این غول تبدیل به غول هفت سر شده بود که هیچ کس یارای مقابله با اونو نداشت یه عده گفتند بیخیالش بشیم ما که نمیتونم جلوی این غول بایستیم.

یه عده جوون که هنوز غیرت و مردانگی تو وجودشون بود، گفتند سکوت جایز نیست و جمله امام حسین رو که فرمودند: *(مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است)* رو علم کردند و جلو رفتند.

آره وقتش رسیده که این جوونای با غیرت جای اون جوونا رو بگیرن و به قلب این غول هفت سری که معیشت و حق این ملت رو پایمال میکرد حمله کنن.

یه سر این غول در مسکن مهر بندرعباس سربرآورده که باعث شد زندگی ۴۰۰ خانوار بیچاره و درمانده رو از هم متلاشی کنه، حالا همون جوونای با غیرت دوباره قد علم کردند.

با یک شبیخون ریشه غول مفاسد اقتصادی را برای همیشه قطع خواهند کرد و اگر جونشون رو هم در این راه بدن نمیذارند که این غول نفس دختران و پسران سرزمینشون رو بگیره. 


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*