اخبار ویژه

  • شناسه : 37043
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
شبکه ارتباطات سیار سه منطقه خوزستان ارتقا یافت
شبکه ارتباطات سیار سه منطقه خوزستان ارتقا یافت

شبکه ارتباطات سیار سه منطقه خوزستان ارتقا یافت

مدیرکل مخابرات خوزستان گفت: شبکه ارتباطات سیار با افزایش پهنای باند در شهرستان‌های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا بهینه‌سازی و ارتقا یافت. به گزترش خبر روز رحیم فلاح زاده یکشنبه بیان کرد: با افزایش ۱۰۰ درصدی پهنای باند و با تامین تجهیزات سخت افزاری سیستم های انتقال و ایجاد زیرساخت لازم، بستر انتقال در شهرستان […]

مدیرکل مخابرات خوزستان گفت: شبکه ارتباطات سیار با افزایش پهنای باند در شهرستان‌های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا بهینه‌سازی و ارتقا یافت.

به گزترش خبر روز رحیم فلاح زاده یکشنبه بیان کرد: با افزایش ۱۰۰ درصدی پهنای باند و با تامین تجهیزات سخت افزاری سیستم های انتقال و ایجاد زیرساخت لازم، بستر انتقال در شهرستان های مذکور تقویت شد.

وی اظهار داشت: با ایجاد بستر انتقال، تجهیزات و تکنولوژی، شبکه همراه اول نیز ارتقا یافت که سبب افزایش پهنای باند شبکه ارتباطی همراه اول در شهرستان های مسجدسلیمان، لالی و اندیکا از ۵ گیگابیت برثانیه به ۱۰ گیگابیت بر ثانیه شده است.

فلاح زاده گفت: در این شهرستان ها علاوه بر افزایش پهنای باند به منظور افزایش پایداری، شبکه ارتباطات سیار در این شهرستانها زیر پوشش رینگ ارتباطی قرار گرفت.

بیش از پنج میلیون مشترک همراه اول استان های لرستان و خوزستان زیر پوشش شرکت مخابرات خوزستان هستند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*