اخبار ویژه

  • شناسه : 38377
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۳۰
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
ستاد اجرایی طرح یاوران تولید در امیدیه
ستاد اجرایی طرح یاوران تولید در امیدیه
مدیر جهاد کشاورزی امیدیه: 

ستاد اجرایی طرح یاوران تولید در امیدیه

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان امیدیه در جلسه ستاد اجرایی طرح یاوران تولید با هدف بحث و تبادل نظر و گزارش اعضای ستاد طرح یاوران تولید  و با حضور مدیریت جهاد کشاورزی ، محققین مرکزتحقیقات و آموزش استان خوزستان، کارشناسان ترویج و نمایندگان منابع طبعی و مرغداران در محل سالن جلسات مدیریت جهاد […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان امیدیه در جلسه ستاد اجرایی طرح یاوران تولید با هدف بحث و تبادل نظر و گزارش اعضای ستاد طرح یاوران تولید  و با حضور مدیریت جهاد کشاورزی ، محققین مرکزتحقیقات و آموزش استان خوزستان، کارشناسان ترویج و نمایندگان منابع طبعی و مرغداران در محل سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی امیدیه برگزار شد.

سید داود علوی فرد مدیر جهاد کشاورزی امیدیه در خصوص این طرح گفت:  این طرح در راستای تحقق جهش تولید در بخش کشاورزی با هدف ارتقای خوداتکایی در تولید غذا و به منظور تعامل هر چه نزدیک‌ تر همه واحدهای اجرایی و تحقیقاتی و افزایش اثربخشی علم و فناوری در عرصه های تولیدی، به نام طرح “یاوران تولید” نامگذاری شده است.

وی افزود: مهمترین شرط موفقیت در حوزه کشاورزی را توجه به نقش دانش دانست و  افزایش بهره وری را فقط از راه دانش امکان پذیر دانست. علوی فرد : بخش اجرا می بایست برای تحقق ایده ها و توصیه های علمی محققان جهت حل مشکلات بخش کشاورزی تلاش نماید.

علوی فرد عنوان کرد: در این جلسه نمایندگان منابع طبیعی و مرغداران به ایراد مشکلات موجود در بخش خود نمودند و محققیق نیز به  ارائه راهکار جهت حل مسائل و مشکلات مطرح شده پرداختند.

 وی در پایان ضمن تشکر از  از زحمات محققان و کارشناسان  پیشنهاد نمود  که در جلسات بعدی کارگروه بصو.رت بازدید های  میدالنی و در  بخش مختلف انجام شود.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*