اخبار ویژه

  • شناسه : 37315
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
رفع معضلات روستاهای شادگان در اولویت کار دهیاران باشد
رفع معضلات روستاهای شادگان در اولویت کار دهیاران باشد
سرپرست فرمانداری شادگان:

رفع معضلات روستاهای شادگان در اولویت کار دهیاران باشد

 سرپرست فرمانداری شادگان گفت: برطرف کردن مشکلات و معضلات روستاها بسیار با اهمیت بوده و باید در اولویت برنامه‌های دهیاران قرار گیرد. امید صبری پور بمناسبت ۱۵ مهرماه روز ملی روستا در گفتگو با خبرنگار خبر روز اظهار کرد: دریک برنامه اولویت دارشناسایی روستاهای فاقد آب و برق و فضای آموزشی و بهداشت و غیره […]

 سرپرست فرمانداری شادگان گفت: برطرف کردن مشکلات و معضلات روستاها بسیار با اهمیت بوده و باید در اولویت برنامه‌های دهیاران قرار گیرد.
امید صبری پور بمناسبت ۱۵ مهرماه روز ملی روستا در گفتگو با خبرنگار خبر روز اظهار کرد: دریک برنامه اولویت دارشناسایی روستاهای فاقد آب و برق و فضای آموزشی و بهداشت و غیره در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم با مساعدت نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و همکاری مسئولان و اعضای شوراها و دهیاران بتوانیم گام مهمی در حل مشکلات مردم برداریم.
وی درپایان گفت : مهمترین مشکلات مردم روستاهای این شهرستان درحوزه تامین آب شرب، آب کشاورزی، نوسازی فضاهای ورزشی و آموزشی، اینترنت، راه روستایی و توسعه باغات کشاورزی بوده که با تمام توان و تلاش در سطح استان و کشور پیگیر حل آنها هستم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*