اخبار ویژه

  • شناسه : 37098
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
دولت از انتخاب استاندار غیربومی برای خراسان رضوی اجتناب کند
دولت از انتخاب استاندار غیربومی برای خراسان رضوی اجتناب کند

دولت از انتخاب استاندار غیربومی برای خراسان رضوی اجتناب کند

خبر روز / خراسان رضوی دبیرکل جبهه اعتدال شرق کشور از دولت دوازدهم در خواست کرد تا از انتخاب استاندار غیربومی برای استان خراسان رضوی اجتناب کند. محمدحسن ساقی در گفت‌وگو با ایسنا، ایجاد وحدت با تمامی ارکان‌های حکومت و حاکمیت و بکارگیری آنان در جهت اجرایی توسعه مثلث اقتصادی را مهم‌ترین اقدام رزم‌حسینی در […]

خبر روز / خراسان رضوی دبیرکل جبهه اعتدال شرق کشور از دولت دوازدهم در خواست کرد تا از انتخاب استاندار غیربومی برای استان خراسان رضوی اجتناب کند.

محمدحسن ساقی در گفت‌وگو با ایسنا، ایجاد وحدت با تمامی ارکان‌های حکومت و حاکمیت و بکارگیری آنان در جهت اجرایی توسعه مثلث اقتصادی را مهم‌ترین اقدام رزم‌حسینی در ۱۸ ماه حضورش در استانداری خراسان رضوی دانست و افزود: استاندار سابق خراسان‌رضوی در این زمینه به خوبی درخشید و با تشکیل بیش از ۱۷۰ معین اقتصادی در تمامی شهرستان‌ها و روستاهای استان توانست مسئولین مربوطه به ویژه فرمانداران، روسای دادگستری، ائمه جمعه، نمایندگان مجلس و کارافرینان را با خود همراه کند.

دبیر کل جبهه اعتدال شرق کشور خاطرنشان کرد: خروجی توسعه مثلث اقتصادی و فرهنگی، در پی توصیه‌های مقام معظم رهبری و در حمایت از شعار چهار دوره دولت‌های گذشته به اقتصاد مقاومتی در جذب سرمایه‌های اجتماعی و نقدینگی در جهت اشتغال و توسعه اقتصادی باجدیت دنبال و موفقیت‌هایی را به همراه داشت.

ساقی ادامه داد: اما امروز بعضی از پروژه‌های عظیم و ملی در استان، از جمله موضوع انتقال آب دریای عمان به خراسان‌رضوی، راه‌اندازی کارخانجات زمین خورده و ورشکسته، پروژه فرودگاه جدید، راه‌آهن خراسان به مازندران، آزادراه مشهد-قوچان، راه اهن برقی مشهد-تهران‌ و سایر پروژه‌های این چنینی، نیمه کاره مانده‌اند. ما نگران تحقق و به سرانجام رساندن این اقدامات و وعده‌ها از سوی دولت هستیم.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری در خصوص اینکه استاندار بعدی این حساسیت‌ها و مشکلات استان و این همه زحمات کشیده شده در زمینه مدیریت معین‌های اقتصادی را به خوبی درک کند، بیان کرد: انتظار می‌رود دولت تدبیر و امید هرچه سریع‌تر با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ۱۴۰۰ و چندماه مانده به پایان خدمات خود کلیددار استانداری خراسان رضوی را انتخاب و از معرفی شخصیت غیر بومی شدیدا پرهیز کند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*