×
آخرین اخبار

دوئل عشقی هولناک به خاطر دختر افغان در کرج !

 • کد نوشته: 11691
 • ۱۳۹۷-۰۳-۰۸
 • 1024 بازدید
 • مرد جوان که رقیب عشقی اش را با ۱۷ضربه چاقو به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.

  دوئل عشقی هولناک به خاطر دختر افغان در کرج !

  به گزارش دیدگاه نیوز؛ رسیدگی به این پرونده از سال ۹۲به دنبال جنایت خونین در یکی از محله های شهر کرج شروع شد. در تماس تلفنی با مرکز پیام پلیس ۱۱۰ اعلام شد که مرد جوانی در اثر اصابت چاقو جان باخته است. بازپرس به همراه کارآگاهان جنایی در محل جنایت حضور یافته و با جسد مرد ۳۴ساله ای به نام فرشید روبه رو شدند، با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد وی در اثر ۱۷ضربه چاقو جان باخته است. همسر افغان مقتول در بازجویی ها راز جنایت را این گونه فاش کرد: من پس از جدایی از مقتول با مرد جوانی که دوست او بود ازدواج کردم اما مدتی نگذشت که او سرناسازگاری گذاشت و من چون حق طلاق داشتم طلاق گرفتم و دوباره با همسر سابقم ازدواج کردم، مهران روز حادثه به خانه مان آمد و شوهرم را با چاقویی که در دست داشت کشت. او به من اتهام می زد که پس از جدایی با همسر اولت رابطه داشتی و این فرزندی که من دارم از او است؛ درحالی که این موضوع واقعیت نداشت. با ادعاهای زن جوان، ضارب دستگیر شد.

  او در همان بازجویی های نخستین قتل را به گردن گرفت. متهم صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی هدایت رنجبر و قاضی یزدان پور پای میز محاکمه ایستاد. در آغاز جلسه اولیای دم قصاص متهم را خواستار شدند، آنگاه متهم در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خودش گفت: من قبول دارم که مقتول را کشته ام اما برای کشتن او دلیل دارم. من بارها به شوهر سابق همسرم گفته بودم که دست از سر زندگی من بردارد اما ول کن نبود. تا اینکه پس از اختلاف های شدید با لاله او به خاطر حق طلاقی که داشت ازمن جدا شد، وقتی فهمیدم دوباره به سراغ همسر سابقش رفته بد جوری عصبانی شدم.این بود که سراغ مقتول رفتم، با هم درگیر شدیم برای همین با چاقویی که داشتم او را کشتم یادم نمی آید چند ضربه به او زدم….پس از اظهارات متهم، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *