×
آخرین اخبار

حمله خونین اراذل و اوباش به یک خانه

 • کد نوشته: 271
 • ۱۳۹۶-۰۱-۲۶
 • 1318 بازدید
 • دیدگاه نیوز / دو نفر از اراذل و اوباش منطقه طبرسی شمالی که به صورت غیرمجاز وارد خانه‌ای مسکونی شده و ساکنان آن را با چاقو مورد ضرب و جرح قرار داده بودند، در عملیات مسلحانه پلیس زمین‌گیر شدند. در پی اعلام خبری مبنی بر حمله تعدادی جوان قمه به دست به خانه‌ای مسکونی در […]

  حمله خونین اراذل و اوباش به یک خانه

  دیدگاه نیوز / دو نفر از اراذل و اوباش منطقه طبرسی شمالی که به صورت غیرمجاز وارد خانه‌ای مسکونی شده و ساکنان آن را با چاقو مورد ضرب و جرح قرار داده بودند، در عملیات مسلحانه پلیس زمین‌گیر شدند.
  در پی اعلام خبری مبنی بر حمله تعدادی جوان قمه به دست به خانه‌ای مسکونی در خیابان طبرسی شمالی ۳۸ به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری طبرسی شمالی به محل اعزام شدند. با حضور ماموران در محل مشاهده شد پنج مرد جوان در‌حالی‌که قمه در دست گرفته و حالت طبیعی نداشتند مقابل خانه‌ای مسکونی تجمع کرده و ضمن فحاشی به ساکنان برای   آنان شاخ و شانه می‌کشیدند.
  ماموران با مشاهده این صحنه بلافاصله وارد عمل شده و برای دستگیری متهمان اقدام کردند اما افراد شرور با دیدن پلیس به مقابله با ماموران پرداختند. تیم رسیدگی‌کننده به این پرونده که راهی جز زمین‌گیری متهمان نداشتند، طی هماهنگی قضایی و با استفاده از قانون به کارگیری سلاح چند تیر هوایی شلیک کردند. با شنیده شدن صدای تیر هوایی متهمان از محل گریختند که در این میان متهم اصلی به همراه یکی از دوستانش دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.
  شاکی که به کلانتری طبرسی شمالی مراجعه کرده بود، در اظهارات خود به افسر تحقیق این پرونده گفت: برایم میهمان آمده بود و همه در خانه نشسته بودیم که متهم اصلی پرونده به صورت غیرمجاز وارد خانه‌ام شد. او در‌حالی‌که حالتی غیر‌طبیعی داشت و یک چاقو در دست گرفته بود، خانواده و میهمانانم را مدام تهدید به مرگ می‌کرد. بعد از گذشت دقایقی به سمت او حمله کردیم و تا او را از خانه بیرون بیندازیم اما این مرد شرور با چاقویی که در دست داشت، به سمت ما هجوم آورد و یکی از میهمانانم را از ناحیه دست زخمی کرد ولی با این حال چاقو را از دستش گرفتیم و او را بیرون انداختیم. در‌حالی‌که مشغول اعلام موضوع به پلیس ۱۱۰بودم، متوجه شدم که متهم چهار نفر از دوستانش را که از اراذل و اوباش منطقه هستند، به در خانه‌ام آورده است.
  این مرد جوان ادامه داد: همه متهمان قمه در دست گرفته بودند و به دنبال راهی می‌گشتند تا وارد خانه شوند. در‌حالی‌که آنان به در ورودی لگد می‌زدند تا وارد خانه شوند، صدای آژیر خودروی گشت پلیس شنیده شد. فرمانده انتظامی مشهد در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما در تشریح جزئیات این پرونده گفت: دو متهم دستگیر شده از اراذل و اوباش منطقه طبرسی شمالی و دارای سوابق کیفری هستند که تیم‌های تجسس کلانتری طبرسی شمالی از چندی پیش در پی دستگیری آنان بوده‌اند.
  سرهنگ محمد بوستانی افزود: متهم اصلی پرونده پس از اینکه وارد خانه شاکی می‌شود با عربده‌کشی و پرتاب جاکفشی به سمت و خانواده و میهمانانش علاوه بر ایجاد رعب و وحشت ساکنان این خانه را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد اما وقتی شاکی با کمک میهمانانش این مرد شرور را گرفته و از خانه بیرون می‌اندازند او اقدام به خودزنی می‌کند. وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده اقدام به شرب خمر کرده بودند و علاوه بر هتاکی به شاکیان پرونده به سمت ماموران پلیس نیز حمله کرده بودند. در این میان با تلاش ماموران پلیس و همکاری ساکنان محله متهم اصلی به همراه یکی از دوستانش دستگیر اما سه نفر دیگر فرار کردند که تحقیقات برای شناسایی آنان ادامه دارد.
  سرهنگ بوستانی در ادامه به دستگیری زورگیران موتوری توسط ماموران کلانتری هفت تیر اشاره کرد و گفت: این سارقان که سوار بر یک دستگاه موتور‌سیکلت بودند، به سمت یکی از شهروندان حمله‌ور شده و قصد زورگیری از او را داشته‌اند که با اقدام به موقع این شهروندن فرد ترک‌نشین روی زمین می‌افتد. وی افزود: متهمان که قصد فرار داشتند با کمک مردم دستگیر و به ماموران پلیس تحویل داده شدند. ماموران کلانتری هفت تیر در بازرسی بدنی از دو سارق دو قبضه چاقو، ۶ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه را کشف کردند. تاکنون چهار مالباخته متهمان را شناسایی و از آنان شکایت کرده‌اند.

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *