×
آخرین اخبار

حاشیه‌های محاکمه متهمان اخلال ارزی / متهم: مستاجرم و از روی ناچاری کارت ملی خود را دادم

 • کد نوشته: 13058
 • ۱۳۹۷-۰۶-۰۶
 • 709 بازدید
 • نخستین جلسه محاکمه ۱۹ متهم به اخلال ارز اخیر در حالی در شعبه دوم دادگاه ویژه پرونده‌های اخلالگران اقتصادی آغاز شد که تصویربرداری از متهمان، با حاشیه‌هایی همراه بود.

  حاشیه‌های محاکمه متهمان اخلال ارزی / متهم: مستاجرم و از روی ناچاری کارت ملی خود را دادم

  به گزارش  دیدگاه نیوز، نخستین جلسه محاکمه اخلالگران ارزی اخیر با حضور ۱۷ متهم، صبح امروز (سه شنبه) ششم شهریور ماه جاری در شعب دوم دادگاه ویژه اخلالگران اقتصادی به ریاست قاضی زرگر برگزار شد.

  پیشتر اعلام شده بود که در این جلسه ۱۹ متهم محاکمه می شوند اما در جلسه دادگاه ۱۷ متهم حضور داشتند.

  پیش از آغاز دادگاه، یکی از عکاسان حاضر در جلسه، از متهمان مزبور عکس گرفت که با اعتراض آنها مواجه شد؛ یکی از متهمان خطاب به عکاسی که عکس گرفته بود گفت: بنویسید که بساطی بودم و دستگیرم کردند. بنویسید که مستاجر هستم.

  متهم دیگری پشتبند او گفت: وقتی ما راضی نیستیم چرا عکس می گیرید؟

  در هنگام ورود متهمان به دادگاه، بیشتر آنها سعی داشتند با گرفتن دست یا دستمال کاغذی مقابل صورت شان، از مشخص شده چهره برای دوربین های عکاسی جلوگیری کنند.

  یکی از متهمان شاکی از صدای مکرر شات های دوربین های عکاسان با عصبانیت گفت: عکس من را بگیرید. خوشحالید و به حال و روز ما می خندید؟ عکس من را می گیرید اگر زن و بچه ام ببینند چه حالی می شوند. سه فرزند دارم و به خاطر ناچاری کارت ملی خود را دادم.

  هنوز صحبت های متهم قبلی تمام نشده بود که متهم بغل دستی اش که سن و سالی از او گذشته بود به گریه افتاد و هق هق بلند گریه هایش سالن را پر کرده بود.

  متهم دیگری خطاب به خبرنگاران گفت: درد ما را هم پخش کنید.

  دقایقی قبل از آغاز دادگاه، دو متهم دیگر بدون لباس مخصوص زندان در سالن دادگاه حاضر شدند تا تعداد متهمان حاضر به عدد ۱۹ برسد.

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *