اخبار ویژه

جوانگرایی یا نوچه سالاری، مسئله این است!
جوانگرایی یا نوچه سالاری، مسئله این است!
به قلم ابوالفضل بابادی شوراب؛

جوانگرایی یا نوچه سالاری، مسئله این است!

همواره یک‌ تاجر باهوش در جهت عرضه جنس بُنجل و بی ارزش خود سعی می کند با اغراق و بزرگ نمایی، ویژگی هایی کاذب برای کالای خود تعریف کند تا بتواند جنس خود را بخوبی به فروش برساند.

ابوالفضل بابادی شورابخبر روز / همواره یک‌ تاجر باهوش در جهت عرضه جنس بُنجل و بی ارزش خود سعی می کند با اغراق و بزرگ نمایی، ویژگی هایی کاذب برای کالای خود تعریف کند تا بتواند جنس خود را بخوبی به فروش برساند.

در مبحث رسانه نیز خبر و‌ آگاهی بخشی می تواند کالا محسوب شود که تقلبی یا ارزشمند بودن آن به کیفیت و حقیقت خبر و شیوه بیان آن بستگی دارد.

بطور مثال اینکه انتصاب و انتخاب رفقای باندی و هم منافع خود را با کلید واژه های مثبتی معرفی کرده و افرادی که تا دیروز و حتی امروز اسکرین شات بگیر و شاهدان شکایتی و چشم و گوش های برخی مدیران فعلی و بعضی نمایندگان پیشین بوده اند را جوان و شایسته جلوه دهیم و برای شان پرستیژ مناسبی در جامعه تعریف کنیم تا پازل پدرخوانده های عرصه تحریف افکار عمومی تکمیل شود، عین بی سلیقگی و خیانت به ذات رسانه است.

خصوصا در خوزستانی که مردمش چوب رسانه های عقیم شده و منفعل و غیر مطالبه گر را می خورند، رسانه هایی که تبدیل به زینت المجالس نشست های مدیران ناکارآمد شده و‌ شوربختانه آنکه گاهی همین رسانه ها مهم ترین گلایه شان عدم دعوت یا دعوت گزینشی در بعضی نشست های دولتی بوده و از اینکه کارت هدیه گیرشان نیامده شِکوِه می کنند و مسئله دفاع از همکاران خود که بخاطر شکایت برخی مدیران و نمایندگان در راهروهای عدلیه در گردش هستند، هیچگاه به اولویت های آنان تبدیل نشده است.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*