×
آخرین اخبار

جلسه هم اندیشی موسسه مردم نهاد عصرنوین‌ با فرماندهی ‌انتظامی مسجدسلیمان برگزار شد+ تصاویر

 • کد نوشته: 12901
 • ۱۳۹۷-۰۵-۲۶
 • 2241 بازدید
 • به گزارش دیدگاه نیوز، روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۵/۲۴ جلسه‌ موسسه مردم نهاد عصر نوین‌ با سرهنگ‌ حسینی‌ فرماندهی ‌انتظامی شهرستان مسجدسلیمان با هدف تعامل و همکاری در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی – آموزشهای اجتماعی و آگاه سازی، نشاط اجتماعی در مسجدسلیمان برگزار شد.   درابتدای جلسه  هادی خدری از سرهنگ حسینی فرمانده انتظامی مسجدسلیمان و خانم […]

  جلسه هم اندیشی موسسه مردم نهاد عصرنوین‌ با فرماندهی ‌انتظامی مسجدسلیمان برگزار شد+ تصاویر

  به گزارش دیدگاه نیوز، روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۵/۲۴ جلسه‌ موسسه مردم نهاد عصر نوین‌ با سرهنگ‌ حسینی‌ فرماندهی ‌انتظامی شهرستان مسجدسلیمان با هدف تعامل و همکاری در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی – آموزشهای اجتماعی و آگاه سازی، نشاط اجتماعی در مسجدسلیمان برگزار شد.

   

  درابتدای جلسه  هادی خدری از سرهنگ حسینی فرمانده انتظامی مسجدسلیمان و خانم حاجتپور معاونت اجتماعی انتظامی شهرستان درخصوص برگزاری جلسه تشکر کردند و توضیحات مختصری در راستای مواردی همچون اهداف و نحوه فعالیت ،برنامه های اجرا شده و در دست اجرا، طرح بزرگ آموزش های اجتماعی (که نیازمند همکاری و همراهی کامل کارشناسان نیروی انتظامی است) ارائه دادند.

  .

   

  سرهنگ حسینی ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء موسسه عصرنوین بیان داشتند : سیاست دشمن تزریق ناامیدی درمیان شهروندان است وفعالیتی که شما (مجموعه عصرنوین) انجام میدهید قابل تقدیرمی باشد.

   

  فرمانده انتظامی مسجدسلیمان در ادامه افزود: با وجود جنگ روانی و فرهنگی از سوی دشمنان درکشور از مجموعه عصرنوین که بافعالیت های خود نشاط و شادی را در شهرستان بوجود می آورد، باید به بهترین شکل تشکر کرد ما قطعا و با افتخار هرجایی که نیاز باشد با شما همکاری خواهیم نمود، زیرا با ایجاد شور و نشاط درجامعه میزان آسیبهای اجتماعی و همچنین مسئولیتهای نیروی انتظامی نیزکاهش می یابد به همین دلیل کارشما بسیار ستودنیست.

   

  وی تاکید کرد: هرجا به مردم تکیه کردیم جواب گرفته ایم ومشارکت مردم بسیار موثرتر از هرچیزی است.

   

  سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: اکثر جرایمی که در مسجدسلیمان صورت می گیرد جرایم خرد و مرتکبین این جرایم معتادین هستند بر همین اساس ما طرحی در نظر گرفتیم تا معتادین راجمع آوری و به کمپ ها معرفی کنیم اما جهت کمک هزینه های بازپروری آنان به کمک و تعامل ادرات شهرستان نیاز است و امیدواریم این امر در سال جدید در ادارات مسجدسلیمان بیشتر از قبل و  قابل قبول باشد.

   

  به گزارش دیدگاه نیوز، در ادامه اعضای هئیت مدیره و تعدادی از اعضای موسسه عصر نوین به بیان دیدگاه ها و راه کارها پرداختند که گزیده ای از مطالب ارائه شده به شرح زیر می باشد: 

   

   استاد شهرام کریمی:

  ما آماده همکاری بانیروی انتظامی هستیم ، وارداین عرصه نشده ایم که تنهاحرفهای خوب بزنیم بلکه باید عمل های خوبی رابه نمایش بگذاریم 

  هزینه بازپروری یکی ازمعتادین  را مجموعه عصرنوین بر عهده خواهد گرفت تا شهر سالم تری داشته باشیم.

  وهمچنین برای دراختیار قراردادن باشگاه پوپ وتهیه مستند اعلام همکاری نمودند.

   

   

  استاد تورج بلدی : 

  بحث امنیت بحثی فراگیر است که یک قسمت آن برگرفته از فرهنگ جامعه و قسمت دیگر از دست فرهنگ خارج میباشد و در اینجان قش نیروی انتظامی پررنگ میباشد و ما انتظارداریم با توجه به تغییردستورالعمل ها وعدم ارتقای فرهنگی نقش پررنگ تری داشته باشند.

   

  نیروی انتظامی دربحث آگاهی بخشی که باعث کاهش جریانات منفی شده است موثر بوده است و ما در این زمینه از نیروی انتظامی خواهشمندیم کارشناسان خود را جهت آگاهی بخشی و آموزش‌ها درکنار مجموعه عصرنوین قرار دهند چون در موسسات مردم نهاد عموم شهروندان میتوانند عضو شوند پس حضور یک نفر از مجموعه انتطامی شهرستان در مجموعه عصرنوین میتواند جهت هماهنگی و تسریع برنامه‌ها مفید واقع گردد.

  نیروی انتظامی میتواند از افرادی بعنوان امین خود در محلات استفاده کند تا مشکلات و مسائل محلات رابه اطلاع آنها برساند (که سرهنگ حسینی دراین رابطه طرح همیاران پلیس رامطرح نمودند).

   

   

   

  درادامه آقای اسدی ضمن تشکر از حمایت های بسیار عالی امام جمعه محترم حاج آقا امینی،نماینده  محترم مهندس ظاهری ،فرماندار شریف مهندس گورویی ومحدود اداراتی که با محبتهای خود ما را در این مدت همراهی کردند افزودند: انتظار داریم از برنامه های موسسه عصرنوین باکمترین اما و اگرها حمایت شود(قطعا موسسه با توجه به اثبات خودش در گذشته و برنامهای مردم محور در آینده در طراحی برنامها حساسیت لازم را خواهد داشت) پس اعتماد شمارا خواستاریم.

   

   وی اظهار کرد: طرح آموزشهای اجتماعی در محلات موسسه شامل ۵ محور میباشد که یکی از این محورها حریم خصوصی و امنیت است لذا خواهشمندیم هماهنگی های لازم با کارشناسان ن.ا.ش جهت همکاری با موسسه را  صورت گیرد

  .

   مدیر موسس عصر نوین همچنین همکاری در خصوص امنیت جشن ها‌ و برنامهای موسسه عصرنوین را خواستار شد.

   

  همکاری و حمایت از طرح مجازات جایگزین ،تا فرد محکوم مجددا به آغوش جامعه برگردد موردی بود که مدیر انجمن مردم نهاد عصر نوین مطرح نمود.

   

   در پایان حمایت از برگزاری مسابقات تیراندازی بصورت سالانه جهت تخلیه انرژی افراد و فرهنگسازی عدم استفاده سلاح در مراسمات و شکار جز موارد مطرح شده بود که  باتوجه به اینکه موسسه عصرنوین حدود ۲ سال پیگیر این طرح بسیار زیبا  بوده است جناب سرهنگ حسینی با وسعت نظر و دغدغه این معضل مشترک، از طرح استقبال کردند و این طرح در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

   

  در پایان سرکارخانم حاجت پور معاونت امور اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان  اظهار کرد: با توجه به فعالیتهای متنوع و اجتماع محور موسسه عصرنوین خواهشمندیم مطالب،اطلاعیه‌ها وپیامهای امور اجتماعی نیروی انتظامی ، از طریق سایت موسسه انتشار داده شوند ( که با موافقت موسسه همراه بود).

   

   

   

   

   

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  یک پاسخ به “جلسه هم اندیشی موسسه مردم نهاد عصرنوین‌ با فرماندهی ‌انتظامی مسجدسلیمان برگزار شد+ تصاویر”

  1. سجاد اسدی گفت:

   تشکر و قدردانی بسیار از مسئولین مربوطه دارم که مخلصانه با موسسه مردم نهاد و محبوب شهرستان مسجد سلیمان در حال همکاری می باشندو از هیچ تلاشی دریغ نمیکند . انشالله با پیگیریهای بشتر شاهد پیشرفتهای فرهنگی اجتماعی بسیار ی در شهرستان مسجدسلیمان باشیم . سپاس از خبر خوبتون

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *