×
آخرین اخبار

جلسه شورای راهبردی سند توسعه اشتغال شهرستان دشت آزادگان برگزار شد

 • کد نوشته: 5495
 • ۱۳۹۶-۰۵-۲۳
 • 894 بازدید
 • فرماندار دشت آزادگان ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های منطقه ای را بسیار مهم و حیاتی دانست و تاکید کرد: مسئولین باید از فرصتهایی که در منطقه وجود دارد در جهت توسعه اقتصاد و اشتغال استفاده کنند

  جلسه شورای راهبردی سند توسعه اشتغال شهرستان دشت آزادگان برگزار شد

  به گزارش خبرنگار دیدگاه نیوز از دشت آزادگان : جلسه شورای راهبردی سند توسعه اشتغال این شهرستان با حضور عبدالرضا سعیدی نیا فرماندار شهرستان دشت آزادگان و دیگر اعضا این جلسه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  در این جلسه سعیدی نیا با شاره به سیاست دولت مبنی بر توسعه اشتغال بر لزوم اطلاع رسانی و اهتمام دستگاههای مرتبط در جهت رونق اشتغالزایی و حل موانع و مشکلات موجود و تولید و اشتغال زایی تاکید کرد.

  فرماندار دشت آزادگان ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های منطقه ای را بسیار مهم و حیاتی دانست و تاکید کرد: مسئولین باید از فرصتهایی که در منطقه وجود دارد در جهت توسعه اقتصاد و اشتغال استفاده کنند.

  همچنین در این جلسه برنامه ریزی در جهت شناسایی فرصتهای اشتغال و تعیین پروژه های اولویت دار اشتغالزایی،سرمایه گذاری در امر توسعه کسب و کار ، ایجاد انگیزه و بستر مناسب برای توسعه اشتغال پایدار در بخش های تولیدی ، خدماتی و صنایع تبدیلی کوچک با استفاده از ظرفیتها و توانمندیها ی موجود در شهرستان مصوب شد.

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *