اخبار ویژه

  • شناسه : 26481
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: 2 دقیقه
توقیف کامیون حامل دام قاچاق / دستگیری سارق مسلح خودرو
توقیف کامیون حامل دام قاچاق / دستگیری سارق مسلح خودرو

توقیف کامیون حامل دام قاچاق / دستگیری سارق مسلح خودرو

به گزارش خبر روز از قزوین ، سرهنگ حسین رشید تبار فرمانده انتظامی بوئین زهرا گفت: ماموران انتظامی بخش شال حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور ترانزیت به یک دستگاه کامیون حامل ۱۶ راس گوساله مشکوک شدند و برای بررسی متوقف کردند. سرهنگ رشید تبارافزود: در بررسی از مدارک راننده مشخص شد فاقد مجوز حمل […]

به گزارش خبر روز از قزوین ، سرهنگ حسین رشید تبار فرمانده انتظامی بوئین زهرا گفت: ماموران انتظامی بخش شال حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور ترانزیت به یک دستگاه کامیون حامل ۱۶ راس گوساله مشکوک شدند و برای بررسی متوقف کردند.

سرهنگ رشید تبارافزود: در بررسی از مدارک راننده مشخص شد فاقد مجوز حمل دام است.

سرهنگ رشید تبار با اشاره به اینکه بر اساس اعلام کارشناسان، ارزش تقریبی دام‌های مکشوفه یک میلیارد و ۶۰۰ ملیون ریال بر آورد شده است، گفت: یک نفر در این رابطه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری سارق مسلح خودرو در تاکستان
فرمانده انتظامی تاکستان گفت: درپی سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی پراید از یکی از استان‌های همجوار و پس از اعلام مرکز پیام استان مبنی برعبور خودرو از اتوبان قزوین زنجان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ کوروش عزیزی افزود: با اعلام پلیس راه قزوین -زنجان مبنی بر مشاهده خودرو در آزاد راه بلافاصله مأموران انتظامی به مسیر حرکت این خودرو اعزام و با انجام کنترل‌های محسوس و نامحسوس، خودرو مورد نظر را شناسایی و دستور ایست دادند که راننده خودرو بدون توجه فرار کرد.

سرهنگ عزیزی در ادامه بیان داشت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو در مسیر انحرافی اتوبان متوقف و در بازرسی از آن یک قبضه اسلحه به همراه یک تیغه خشاب و ۷ فشنگ جنگی و خودرو مسروقه درمحل کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان گفت:متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شده است.

دستگیری سارق خودرو با ۴ فقره سرقت
فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: شب گذشته ماموران کلانتری ۱۵ این شهرستان حین گشت زنی در محدوده شهرک مهرگان به یک دستگاه پراید درحال پرسه زنی مشکوک شدند.

سرهنگ بهرام منصوری افزود: با استعلام از مرکز مشخص شد خودروی پراید سرقتی است و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف وراننده را دستگیر کردند.

او اضافه کرد: در بازجویی‌های انجام شده متهم علاوه بر این جرم به ۴ فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا از شهروندان خواست توصیه‌های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*