شنبه, ۲ مهر ۱۴۰۱ / بعد از ظهر / | 2022-09-24
تبلیغات
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کد خبر: 97015 |
تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵ |
37 بازدید
2
ارسال به دوستان

تهران_خبر روز_ پرونده مسابقات دوچرخه سواری پاراسایکلینگ قهرمانی کشور با قهرمانی استان تهران به پایان رسید.

به گزارش خبر روز، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور پاراسایکلینگ آقایان طی دو روز به میزبانی تهران برگزار شد. در این دوره از مسابقات ۴۵ ورزشکار از ۱۳ استان حضور داشتند که در ۴ ماده به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت ها تیم تهران با کسب ۵۹ امتیاز در رتبه نخست قرار گرفت و لرستان و آذربایجان شرقی به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. نتایج ورزشکاران به ترتیب زیر می باشد.

تایم تریل انفرادی کلاس c۵:

مهدی محمدی از زنجان

محمد جدی از البرز

فربد علیمحمدی از مرکزی

کلاس c۴:

علی سلطانی از اردبیل

اکبر کریمی از آ. شرقی

احمد حمزه لو از لرستان

در کلاس c۳:

شاهین اکبری از کرمانشاه

منصور حیدری از آ. شرقی

احمد باباییان از لرستان

کلاس کم بینایان B:

مجتبی زینلی و محمد دلیر از فارس

آبتین حلاجی نیا و محمد طیبی از تهران

ابوالفضل فعال و رضا ایزدی از تهران

کلاس H :

سهیل کوچکی از تهران

شورش دلپسند از کرمان

بهروز نصیری از قم

نتایج تعقیبی انفرادی C۵:

بهروز فرزاد از لرستان

مهدی محمدی از زنجان

محمد جدی از البرز

کلاس C۴ :

اکبر کریمی از آ. شرقی

علی سلطانی از اردبیل

احمد حمزه لو از لرستان

کلاس C۳ :

شاهین اکبری از کرمانشاه

احمد باباییان از لرستان

منصور حیدری از آ. شرقی

نتایج تعقیبی انفرادی نابینایان:

مجتبی زینلی و محمد دلیر از فارس

بهزاد قربانلو و فرزاد کرمی از زنجان

ابوالفضل فعال و رضا ایزدی از تهران

نتایج یک کیلومتر نابینایان:

بهزاد قربانلو و فرزاد کرمی از زنجان

مجتبی زینلی و محمد دلیر از فارس

آبتین حلاج نیا و محمد طیبی از تهران

یک کیلومتر کلاس C۵

مهدی محمدی از زنجان

بهروز فرزاد از لرستان

محمد جدی از البرز

یک کیلومتر کلاس C۴

علی سلطانی از اردبیل

اکبر کریمی از آ. شرقی

علی رضا قاسمی

یک کیلومتر کلاس C۳

شاهین اکبری از کرمانشاه

احمد باباییان از لرستان

منصور حیدری از آ. شرقی

نتایج استقامت کلاس C۵

مهدی محمدی از زنجان

بهروز فرزاد از لرستان

محمد جدی از البرز

کلاس C۴

علی سلطانی از اردبیل

اکبر کریمی از آ. شرقی

احمد حمزه لو از لرستان

کلاس C۳

شاهین اکبری از کرمانشاه

احمد باباییان از لرستان

پرهام سیما از آ. شرقی

کلاس نابینایان:

مجتبی زینعلی و محمد دلیر از فارس

ابوالفضل فعال و رضا ایزدی از تهران

فرید ذاکری و محمد طیبی از تهران

کلاس H

سهیل کوچکی از تهران

شورش دلپسند از کرمان

بهروز نصیری از قم

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

خبر روز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کوتاه خبر:
بیشتر بخوانید
تبلیغات
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبر روز در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرتان را بیان کنید