اخبار ویژه

  • شناسه : 38014
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: 2 دقیقه
تخریب ۶ باب کوخه توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان
تخریب ۶ باب کوخه توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان
رئیس یگان محیط زیست هندیجان خبر داد:

تخریب ۶ باب کوخه توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان رئیس یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان گفت: در روزهای گذشته طی روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ موفق به تخریب ۶ باب کوخه و جمع آوری ۱۵رشته تور پرنده گیری و ۱۵ رشته طناب از متخلفین زنده گیری پرندگان شدند. مصطفی حق زاده […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان رئیس یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان گفت: در روزهای گذشته طی روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ موفق به تخریب ۶ باب کوخه و جمع آوری ۱۵رشته تور پرنده گیری و ۱۵ رشته طناب از متخلفین زنده گیری پرندگان شدند.

مصطفی حق زاده فرمانده یگان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان افزود : یگان این اداره همچون روزهای گذشته از ساعت ۲ عصر روز شنبه و ۵/۵ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ اقدام به پایش در سطح حوزه شهرستان جهت جلوگیری از زنده گیری پرندگان شکاری نموده است.

وی اظهار کرد: در این ماموریت که در حوز استحفاظی و سواحل خلیج فارس انجام گردید موفق به تخریب ۶ باب کوخه و جمع آوری ادوات صید از قبیله ۱۵ رشته تور ۱۵ رشته طناب و همچنین ۳ بهله دلیجه ۴ قطعه کبوتر وحشی و یک قطعه کبوتر اهلی و ۳ عدد موش جربیل که پس از اطمینان از سلامت آنان در دامن طبیعت رهاسازی شدند.

حق زاده در پایان گفت: در این ماموریت بیش از ۱۰۰ متر تله هوبره تخریب گردید و تعدادی متخلف شناطه با دیدن خودروی سازمانی از محل متواری شدند و در صورت تامین موتور سیکلت قطعا با تلاش همکاران کوخه های که با خودرو نمی‌شود ورود کرد تخریب خواهند شد.

.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*