اخبار ویژه

  • شناسه : 37195
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
تخریب ۲ باب کوه توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان
تخریب ۲ باب کوه توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان
رئیس یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان خبر داد:

تخریب ۲ باب کوه توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان مصطفی حق زاده رئیس یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان در این باره اظهار کرد: یگان محیط زیست شهرستان در عملیات موفق به تخریب دو باب کوخه و جمع آوری ۵ رشته تور پرنده گیری و چندین رشته طناب از متخلفین زنده گیری پرندگان شدند. وی افزود: […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان مصطفی حق زاده رئیس یگان حفاظت محیط زیست شهرستان هندیجان در این باره اظهار کرد: یگان محیط زیست شهرستان در عملیات موفق به تخریب دو باب کوخه و جمع آوری ۵ رشته تور پرنده گیری و چندین رشته طناب از متخلفین زنده گیری پرندگان شدند.

وی افزود: این یگان این اداره همچون روزهای گذشته از ساعت ۵/۵ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴ مهرماه ۹۹ اقدام به پایش در سطح حوزه شهرستان جهت جلوگیری از زنده گیری پرندگان شکاری نموده که این ماموریت در سواحل شمالی خلیج فارس انجام گردید.

حق زاده ادامه داد: خوشبختانه موفق به تخریب ۲ باب کوخه و جمع آوری ادوات صید از قبیله ۵ رشته تور، چندین رشته طناب و همچنین رهاسازی ۲ قطعه کبوتر و یک قطعه چکاوک منجر شد و بعلت عدم رفتن با خودرو بیش از یک کیلومتر پیاده روی کرده تا به کوخه های مورد نظر رسیده و کوخه بانان از این فرصت استفاده نموده و از محل متواری شدند.

وی در پایان گفت: همچنین بیش از ۱۰ راکب موتور سیکلت با ورود خودرو سازمانی که از صبح وارد منطقه استحفاظی شد از محل متواری شدند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*