اخبار ویژه

  • شناسه : 37089
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۲
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: 2 دقیقه
تجهیزات بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان اهداء شد
تجهیزات بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان اهداء شد
از سوی صنعت نفت مسجدسلیمان :

تجهیزات بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان اهداء شد

رییس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان از خریداری و اهدای تجهیزات جدید بهداشتی و درمانی بمنظور مقابله با ویروس کرونا به بیمارستان 22 بهمن شهر مسجدسلیمان با صرف اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال خبر داد .

رییس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان از خریداری و اهدای تجهیزات جدید بهداشتی و درمانی بمنظور مقابله با ویروس کرونا به بیمارستان ۲۲ بهمن شهر مسجدسلیمان با صرف اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال خبر داد .
به گزارش خبر روز، دکتر فرحناز عزیزدوست در تکمیل این خبر اظهار داشت : با حمایت های مدیرعامل محترم شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت اقلام مورد نیاز بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان بمنظور مقابله با کرونا توسط این مدیریت تهیه و به مدیریت بهداشت و درمان شهرستان تحویل گردید .
وی با اشاره به اینکه این اقلام در ۲ بخش تجیهزات سرمایه ای و مصرفی تهیه شده اند افزود : در بخش سرمایه ای شامل : دستگاه پالس اکسی متر انگشتی و پرتابل – دستگاه گند زدا – تب سنج لیزری – ونتیلاتور تهاجمی و غیرتهاجمی – ماسک مخصوص ونتیلاتور – ماسک مخصوص گندزدا – دستگاه BIPAP – کپسول ۴۰ لیتری اکسیژن – تشک مواج – فلومتر دیواری اکسیژن فلومتر دیواری اکسیژن – ترمو متر دیجیتال – مانومتر اکسیژن گاز – ساکشن دیواری و پرتابل می باشد .
دکتر عزیزدوست ادامه داد : در بخش تجهیزات مصرفی نیز شامل تجهیزات حفاظت فردی از قبیل لباس گان فضایی – عینک – ماسک ساده و N95 – دستکش لاتکس سایزهای مختلف – کاور کفش – شیلد محافظ صورت – محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح – شلوار و گان ضدآب – ساق دست – کلاه – گان ساده و کشدار می باشد .
وی خاطر نشان کرد : برای خرید این اقلام تقریباً ۱۰ میلیارد ریال هزینه صورت گرفته است .
شایان ذکر است بهداشت و درمان صنعت نفت و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیش از این نیز با خرید و اهدای ۱۱ میلیارد ریال تجهیزات بهداشتی و پزشکی به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان در امر مقابله با کرونا و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی سازمانشان مشارکت داشته اند .


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*