اخبار ویژه

  • شناسه : 26280
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
تاخت و تاز کرونا در لرستان/ ۱۲۰ نفر دیگر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان اضافه شد
تاخت و تاز کرونا در لرستان/ ۱۲۰ نفر دیگر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان اضافه شد

تاخت و تاز کرونا در لرستان/ ۱۲۰ نفر دیگر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان اضافه شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اضافه شدن 120 نفر به آمار مبتلایان به کووید 19 در استان خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در لرستان یک فوتی جدید به علت کووید ۱۹ داشته‌ایم، افزود: متأسفانه تاکنون تعداد 147 نفر از هم استانی‌ها به علت بیماری کرونا جان باخته‌اند.

به گزارش خبر روز از لرستان، دکتر محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ظهر دوشنبه ۲۹ اردیبهشت از آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ طی بیست‌وچهار ساعت گذشته خبر داد و گفت: تاکنون ۱۷ هزار و ۸۲۷ نمونه‌ی از بیماران مشکوک به «کووید ۱۹» در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است که تعداد ۱۵ هزار و ۱۴۶ نمونه پاسخ داده شده که از این عدد ۳ هزار و ۲۷۹ مورد مثبت و تعداد ۱۱ هزار و ۸۶۷ نمونه منفی اعلام شده است.

وی ادامه داد: از ۵۵۰ نمونه ارسالی در طی بیست‌وچهار ساعت گذشته به آزمایشگاه‌های مرجع استان که شامل سه آزمایشگاه مرجع، بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد و شهرستان بروجرد می‌شود؛ ۱۲۰ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان اضافه شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اعلام این‌که طی ۲۴ ساعت گذشته در لرستان یک فوتی جدید به علت کووید ۱۹ داشته‌ایم، افزود: متأسفانه تاکنون تعداد ۱۴۷ نفر از هم استانی‌ها به علت کووید ۱۹ جان باخته‌اند.

نیکبخت بیان داشت: تعداد ۵۳ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت‌های پزشکی و درمانی هستند.

بر اساس اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از ابتدا تاکنون تعداد ۳ هزار و ۷۹ نفر که در لرستان مبتلا به کووید ۱۹ بوده‌اند پس از درمان به بهبودی کامل دست یافته‌اند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*