اخبار ویژه

  • شناسه : 37421
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
مگر فوتبال بدون تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان هم می‌شود؟
مگر فوتبال بدون تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان هم می‌شود؟
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی:

مگر فوتبال بدون تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان هم می‌شود؟

به گزارش خبر روز، عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: وزیر نفت به بندی از مصوبه مجلس در راستای منع کمک به ورزش قهرمانی اعتنا کرده است که ما می‌توانیم در همان مصوبه، ۱۰ بند را که دست وزارت نفت برای کمک به تیم‌های نفتی باز گذاشته است را نشان دهیم. سیدکریم حسینی با بیان این‌که […]

به گزارش خبر روز، عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: وزیر نفت به بندی از مصوبه مجلس در راستای منع کمک به ورزش قهرمانی اعتنا کرده است که ما می‌توانیم در همان مصوبه، ۱۰ بند را که دست وزارت نفت برای کمک به تیم‌های نفتی باز گذاشته است را نشان دهیم.

سیدکریم حسینی با بیان این‌که فوتبال و ورزش خوزستان به صدقه نیاز ندارد، گفت: با این مصوبه در حال حاضر هم ورزش قهرمانی و هم ورزش همگانی خوزستان در حال نابودی هستند. در واقع با کسر بودجه تیم‌های نفتی از سوی وزارت نفت، چند رشته ورزشی در استان خوزستان در حال منحل شدن هستند.

وی گفت: نباید در حق ورزش و فوتبال خوزستان جفا شود و چرا هر ساله باید برای کمک به تیم‌های نفتی التماس کنیم؟ اکنون نیز وقت در حال از دست رفتن است و بازیکنان خوب در حال پیوستن به دیگر تیم‌ها هستند و این یعنی فرصت‌سوزی که به سختی جبران خواهد شد.

حسینی بیان کرد: خوزستان سابقه بسیاری در فوتبال دارد و آبادان و مسجدسلیمان نیز هویت فوتبال خوزستان هستند و مگر فوتبال بدون تیم‌های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان هم می‌شود؟ به هر حال پیگر حل مشکلات این‌ دو تیم از سوی وزارت نفت هستیم.