اخبار ویژه

  • شناسه : 38711
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۵:۳۳
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
انفجار گاز در اهواز باز هم حادثه آفرید/ ۵ نفر مصدوم شدند
انفجار گاز در اهواز باز هم حادثه آفرید/ ۵ نفر مصدوم شدند

انفجار گاز در اهواز باز هم حادثه آفرید/ ۵ نفر مصدوم شدند

به گزارش خبر روز؛ رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: انفجارگاز شهری صبح یکشنبه در اهواز باعث مصدوم شدن پنج نفر و تخریب ۱۱ واحد مسکونی شد. ابراهیم قنبری یکشنبه بیان کرد: این حادثه در منطقه کوی ملت اهواز در طبقه چهارم یک ساختمان چهار طبقه با هشت واحد مسکونی رخ […]

به گزارش خبر روز؛ رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: انفجارگاز شهری صبح یکشنبه در اهواز باعث مصدوم شدن پنج نفر و تخریب ۱۱ واحد مسکونی شد.

ابراهیم قنبری یکشنبه بیان کرد: این حادثه در منطقه کوی ملت اهواز در طبقه چهارم یک ساختمان چهار طبقه با هشت واحد مسکونی رخ داد.

وی گفت: در این حادثه تمامی هشت واحد مجتمع مسکونی مذکور تخریب و غیرقابل سکونت شدند همچنین سه واحد مسکونی مجاور محل حادثه نیز تخریب شد.

قنبری با بیان اینکه چگونگی وقوع انفجار گاز در این مجتمع مسکونی هنوز مشخص نشده است ادامه داد:  حال یکی از از مصدومان این حادثه انفجار وخیم است و بررسی علت وقوع حادثه ادامه دارد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز زمان وقوع حادثه را ساعت پنج بامداد امروز اعلام کرد و افزود: عملیات امداد و نجات این حادثه ۲ ساعت به طول انجامید.

در آخرین حادثه انفجار گاز شهری در اهواز که هفته گذشته در منطقه عامری اهواز در یک واحد مسکونی ۲ طبقه رخ داد پنج نفر جان باختند و ۹ نفر مصدوم شدند.


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*