یکشنبه, ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ / قبل از ظهر / | 2023-02-05
تبلیغات
زمان مطالعه: 4 دقیقه
کد خبر: 110988 |
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴ |
180 بازدید
1
ارسال به دوستان

مدیر رسانه مستعفی باشگاه نفت مسجد سلیمان به تشریح ماجراهای پشت پرده در این باشگاه پرداخت.

مهران حسنوند در گفت‌وگو با خبر روز، در خصوص اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیرامون دیدار نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس، اظهار داشت: متاسفانه نمی‌دانم روی چه گزارشی بر علیه من و عماد مهاجری رای صادر شده است. این درگیری را اصلا هدایت یزدی مدیرعامل یزدی به وجود آورد و ما اصلا در آن حواشی دخیل نبودیم. گفتند که حسنوند به مقامات و افشین پیروانی توهین کرده در صورتیکه پیروانی هم در این موضوع دخیل نبود. من کجای این جریان بودم که ۱۰ میلیون جریمه بدهم؟

چرا صدای یزدی در بازی با استقلال در نیامد؟

وی افزود: هدایت یزدی برای اینکه در رسانه ملی دیده شود اتهامی به پیروانی زد. نمی‌دانم چرا این کار را کرد اما به پیروانی تهمت زدند تا او را خراب کنند. چطور در بازی استقلال که پنالتی نگرفتند یزدی صدایش در نیامد؟ یزدی در رسانه بدون هیچ سندی پیروانی را تخریب کرد. به او گفتم آبروی یک مومن در خطر است، تهمت نزن. به من گفت چه نیروی رسانه‌ای هستی که نمی‌توانی از حق باشگاهت دفاع کنی؟ گفتم باشگاه اگر می‌خواهد با اتهام و تهمت جلو برود آن را نمی‌خواهم.

مدیر رسانه مستعفی باشگاه نفت مسجد سلیمان ادامه داد: درگیری من و یزدی سر همین موضوع بود. به خاطر یک فوتبال بی ارزش نباید به فردی مثل پیروانی تهمت بزنیم. به من حکم فعالیت در کمیته انضباطی باشگاه دادند اما دیگر در باشگاه نیستم.

تنها باشگاه لیگ برتری که حسابرسی ندارد

وی در خصوص اینکه مشکل اصلی حواشی زیاد و تمام نشدنی باشگاه نفت مسجد سلیمان چیست، گفت: تمام جنگ این باشگاه برای قدرت و مسائل مالی است. افراد غیرفوتبالی ورود می‌کنند چون تنها باشگاه لیگ برتری است که حسابرسی ندارد. چندین میلیارد وارد باشگاه شد اما سرنوشت آن‌ها معلوم نیست. بعد ۴ برگه و فاکتور می‌آورند. نمی‌شود هرکسی بیاید مشکلات مالی‌اش در باشگاه نفت حل کند. افراد پشت پرده به بعضی از لیدرها پول می‌دادند تا فلان عضو هیات مدیره را تخریب کنند.

علیه مهاجری توطئه می‌کنند تا نتیجه نگیرد

حسنوند تصریح کرد: ۱۲ نفر را توسط همان لیدرها تخریب کردید و حالا که سرکار هستید به مردم خدمت کنید. نه اینکه هرروز بر علیه رضا مهاجری توطئه کنید. از روز اول بارها علیه او توطئه کردند که نتیجه نگیرد و بتوانند برکنارش کنند تا مربی مورد نظر خودشان را بیاورند. چون مناطق نفت خیز جنوب بدون یزدی اقدام به تیم بستن کرد. یزدی اصلا در ۴ هفته اول حضور نداشت و استعفا داده بود. بعد از آن به هر کانالی زد و به افراد سیاسی متوسل شد. برگشت و از بازی پرسپولیس شروع به حاشیه سازی برای تیم کرد.

میلیاردها پول بی زبان چه می‌شود؟

وی افزود: ایراد اصلی باشگاه این است که دستگاه‌های نظارتی روی مشکلات مالی آن نظارتی ندارند. چندین میلیارد پول زبان بسته مردم وارد این باشگاه می‌شود. بازیکن و مربی که حقش است اما بقیه پول چه می‌شود؟ جنگ بر سر پول است و حسابرسی ندارد. برای همین باشگاه دچار حاشیه است. اگر سازمان‌های حسابرسی بالای سر این باشگاه باشند دیگر کسی به خودش اجازه نمی‌دهد توطئه و تخریب کند و دست روی بیت المال بگذارد. دلخوشی مردم شهر همین تیم است. افراد از طریق سیاسیون وارد باشگاه می‌شوند. ورزشی‌ها را کنار می‌گذارند و افراد غیرورزشی مانند هدایت یزدی را می‌آورند.

حسنوند گفت: از زمان حضور یزدی این باشگاه یک روز خوش نداشته است. مانند درگیری‌هایی که درون زمین با مهاجری شد. به هر شکلی دنبال حذف او بودند اما هیچکس جوابگو نیست. کجای دنیا در فوتبال حرفه‌ای مدیرعامل بر علیه مدیررسانه توطئه می‌کند تا تیم رسانه‌ای محدود شود؟ این اخلاقیات را چه کسی وارد فوتبال ایران کرده؟ طرف در فلان جا می‌نشیند و برای رای دادن به فلان رئیس فدراسیون معامله می‌کند و بعد برگردند هرکاری می‌خواهند در این باشگاه انجام بدهند.

قنبرزاده چه سمتی دارد؟

مدیررسانه‌ای مستعفی نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: نمی‌دانم منصور قنبرزاده چه سمتی دارد که مرتب در باشگاه نفت مسجد سلیمان دخالت می‌کند. از سر این تیم دست بردارید. اجازه بدهید این تیم یک نفس راحت بکشد. یک مدیرعامل فوتبالی بیاید این تیم را جمع کند. نه اینکه یک نیروی سیاسی را منصوب کنید که هرکاری دوست دارد انجام دهد. در بازی با پرسپولیس هرچه از دهانش دربیاید به افشین پیروانی که بازیکن تیم ملی بوده بگوید و تهمت بزند. بعد هم چون من همکاری نکردم و به پیروانی تهمت نزدم آدم بده شدم. من نمی‌توانم بی اخلاقی کنم. ۱۰ سال است در لیگ برتر فعالیت دارم. در این باشگاه ۹۹درصد افراد دنبال مسائل مالی هستند.

وی افزود: حسابرس بیاید یک نفر نمی‌ماند. پول بی صاحبی در این باشگاه می‌آید. کسی هم نمی‌آید بگوید این هزارتومان را برای چه خرج کردید؟ بعد هم به راحتی در فضای مجازی فعالیت می‌کنند. به فلان لیدرها پول می‌دهند که فلان شخص را تخریب کنید. الان هم سوسنی که معاون فرهنگی باشگاه و رئیس کانون بوده دست به افشاگری در خصوص تخریب مدیران سابق زده است. اخیرا هم رضا مهاجری را هدف قراردادند. می‌خواهند به هرشکلی حاشیه در تیم وجود داشته باشد تا بر مسند قدرت باشند.

حسنوند با بیان اینکه از پول بیت المال سو استفاده می‌شود، گفت: این کار جرم است. دستگاه‌های نظارتی در مسجد سلیمان و استان خوزستان خواب هستند.

افترا به پیروانی از لحاظ شرعی گردنمان است

وی با اشاره به رای صادر شده توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، عنوان کرد: این رای بر می‌گردد به روزورود تاج به استان خوزستان که آقایان تعلیق هدایت یزدی را یکشبه شکستند. هرچه بوده از آنجا آب خورده است. مگر می‌شود من که در جریان درگیری‌ها نبودم را ۱۰ میلیون جریمه کنند. بر اساس چه مدارکی؟ بعد همان شخصی که به افشین پیروانی در رسانه ملی افترا زده اندازه من جریمه شود! بر اساس چه گزارشی؟ به افشین پیروانی تهمت زدند و او هم باید جریمه شود؟ من احساس دِین می‌کنم. به قرآن از لحاظ شرعی به گردنمان است.

حسنوند گفت: تا الان سکوت کرده بودم. همه مربیانی که به این شهر آمدند نمی‌دانید چه بلاهایی بر سرشان آورند. اگر به مردم نگویم خیانت کرده‌ام. به خاطر مسائل سیاسی یک فرد که خانواده‌اش می‌خواهند برای انتخابات مجلس دیده شوند نمی‌توانم به افشین پیروانی تهمت بزنم. من اهل سکوت نیستم و به مردم می‌گویم. پیروانی مظلوم واقع شد.

ماجرای کرار جاسم با ۳۰۰ میلیون جمع می‌شد اما ۳ میلیارد گرفت

وی افزود: مصطفی سلیمانی که دراین باشگاه بود را همین یزدی با توطئه از باشگاه بیرون کرد. خانواده یزدی عامل نابودی باشگاه نفت مسجد سلیمان است. دست بردار هم نیستند. ماجرای جاسم کرار با ۳۰۰ میلیون جمع می‌شد. به یزدی گفتم این پول را بده قراردادش را فسخ کنیم. قبول نکرد، او هم شکایت کرد و باشگاه ۳ میلیارد جریمه شد. آقای زدی جوابگوی این دهان کجی‌هایت باش. بابت چه به کرار ۳ میلیارد دادید؟ بر علیه فراز کمالوند، محمود فکری و مهدی تارتار توطئه کردند. باید جوابگو باشند.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

خبر روز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لینک کوتاه خبر:
بیشتر بخوانید
تبلیغات
×
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبر روز در وب سایت منتشر خواهد شد
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
 • نظرات و تجربیات شما

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرتان را بیان کنید

  تعداد نظرات منتشر شده: 6
  1. نویسنده :ناشناس

   چطور از شرع و قرآن و احساس دین صحبت میکنی آقای حسنوند در حالی که خودت میدونی همه این حرفها توهین و تهمته ؟
   خبر روز چرا به جای اینکه همیشه حرفهای حسنوند رو میزنه با یزدی مصاحبه نمیکنه ؟

   1. نویسنده :امیر حیدری

    با درود و عرض ادب. وظیفه و رسالت هر خبرگزاری انتشار و اطلاع رسانی آزاد اطلاعات و اخبار بوده و همواره خبر روز در این راستا قدم بر میدارد. همچنین این خبرگزاری آمادگی کامل خود جهت مصاحبه با تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی را اعلام میدارد.

  1. نویسنده :ناشناس

   آقای حسنوند چطور از شرع و قرآن و احساس گناه و دین و به خطر انداختن آبروی مومن صحبت میکنی در حالیکه میدونی اینها همه تهمت و افتراست و تخریب آبروی یک مسلمون!

   خبر روز چرا همه ش حرفهای حسنوند رو میزنه و پای صابت مصاحبه هاشه اما حاظر نیست یه بار با اون صحبت کنه و ازش گزارش بزنه ؟!

   1. نویسنده :ناشناس

    آقای یزدی یک انسان بی خدا وخدانترس ک دینش را براحتی به دنیایش میفروشد .امیدوارم یک انسان دلسوز ودست پاک پیدا بشه جلو دزدیارو بگیره.

  1. نویسنده :ناشناس

   آقای حسنوند عزیز، تیم نفت حسابرسی داره ولی متاسفانه زورش به مافیا نمیرسه!
   اینجاست که باید گفت زور دزد به پلیس میچربه!

   حیف نفت!
   حیف مسجدسلیمان!
   حیف جوانان!
   حیف این همه عشق و دلدادگی و امید!

  1. نویسنده :ناشناس

   داداش مگه ول کنن؟
   بازم میان!
   فکر کردی دیگه رفت تمام؟
   خواهرزاده قنبرزاده رو کردن رئیس ورزش قهرمانی اهواز، اونم مدیرعاملش کرد.
   دنیا بده بستونه!
   دفعه بعد برادرزاده شو یه پست بهتر میدن بازم میارنش.
   مدیرعاملی درآمدش خوبه.
   چی فکر کردی؟
   پستها تو یه شهر دیگه جابجا میشه برای بیسوادهای از ما بهترون، ولی گریه و غصه باختهای نفت مال جوانان و نوجوان‌های بدبخت و بیکار مسجدسلیمانه که تنها سرگرمی و دلخوشیشون همین تیم نفته.
   ای داد و بیداد سی مسلیمون!!!
   داغوم سی جاهلون نره شیرس!
   مسلیمون نه وا چینو بو!