fbpx
اخبار ویژه

  • شناسه : 36822
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۶:۲۱
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
افتتاح و راه اندازی اتاق ‌گفتگوی اولیا در مدارس مجری شهرستان هندیجان
افتتاح و راه اندازی اتاق ‌گفتگوی اولیا در مدارس مجری شهرستان هندیجان
مدیر آموزش و پرورش هندیجان خبر داد:

افتتاح و راه اندازی اتاق ‌گفتگوی اولیا در مدارس مجری شهرستان هندیجان

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان اتاق گفتگوی اولیا در مدارس با حضور مدیر آموزش و پرورش عباسی، کارکنان اداری و کارکنان مدرسه به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه هیات امنایی هاجر افتتاح گردید. قاسم عباسی مدیر اداره در این مراسم ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران بر افزایش میزان مشارکت اولیا در […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان اتاق گفتگوی اولیا در مدارس با حضور مدیر آموزش و پرورش عباسی، کارکنان اداری و کارکنان مدرسه به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه هیات امنایی هاجر افتتاح گردید.
قاسم عباسی مدیر اداره در این مراسم ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به همکاران بر افزایش میزان مشارکت اولیا در انجام فعالیت های آموزشی و پرورشی، تربیتی در مدرسه، توسعه تعامل اولیا با مدرسه ، ارائه خدمات مشاوره ای ، تعامل خانواده ها با مدارس به منظور تسهیل در فرآیند یادگیری و یاددهی تاکید داشتند.

در پایان این مراسم مدیر آموزش و پرورش ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و تهیه ی مواد ضدعفونی در مدرسه و تشکیل کارگروه های آموزشی، عمرانی خدماتی با حضور اولیای توانمند و خیر، تنظیم برنامه زمان بندی تشکیل جلسات حضور اولیا در مدارس، شناسایی افراد خیر و مشارکت آن ها در انجام امور مختلف مدرسه، برگزاری جلسات مکرر اولیا با مشاوران و دبیران را خواستار شدند.

.

.

.

 


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*