×
آخرین اخبار

افتتاح مرکز تصویربرداری M.R.I و خوابگاه دانشجویی حضرت زهرا (س) در شهرستان مسجدسلیمان در ایام الله دهه مبارک فجر

 • کد نوشته: 10232
 • ۱۳۹۶-۱۱-۱۸
 • 1909 بازدید
 • به گزارش دیدگاه نیوز از مسجدسلیمان؛  در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت مرکز تصویر برداری M.R.I و خوابگاه دخترانه دانشجویی حضرت زهرا (س) در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶افتتاح شد. دکتر سید احمد موسوی مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در این مراسم با اشاره به اینکه با توجه به اینکه شهرستانهای مسجدسلیمان ، لالی […]

  افتتاح مرکز تصویربرداری M.R.I و خوابگاه دانشجویی حضرت زهرا (س) در شهرستان مسجدسلیمان در ایام الله دهه مبارک فجر

  به گزارش دیدگاه نیوز از مسجدسلیمان؛  در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت مرکز تصویر برداری M.R.I و خوابگاه دخترانه دانشجویی حضرت زهرا (س) در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶افتتاح شد.

  دکتر سید احمد موسوی مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در این مراسم با اشاره به اینکه با توجه به اینکه شهرستانهای مسجدسلیمان ، لالی ،اندیکا و هفتکل فاقد دستگاه MRIمیباشند و اینکه بیشتر از ۷۵ درصد اعزام های بیماران به مرکز استان به خاطر نبود دستگاه تصویربرداری ام آر آی می باشد و این قضیه علی رغم خطراتی که در مسیر وجود دارد و لزوم تشخیص سریع بیماری و ارائه خدمات تشخیصی مناسب جهت بیماران این مرکز افتتاح می شود،از طرفی با توجه به اینکه شهرستان مسجدسلیمان دارای مجتمع آموزش عالی سلامت بوده و در این مجتمع حدود ۱۰۰ دانشجو مشغول به تحصیل میباشند و نبود خوابگاه مناسب جهت دانشجویان دختر خوابگاه دخترانه با امکانات کامل جهت دانشجویان افتتاح گردید .

  دکتر موسوی در ادامه گفت: مرکز M.R.I با اعتباری بالغ بر ۱۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال(معادل چهارده میلیارد تومان ) و خوابگاه دانشجویی دخترانه حضرت زهرا (س) با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال (معادل یکصد میلیون تومان ) از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز احداث شده است.

  وی تصریح کرد: با توجه به اینکه دستگاه M.R.I یکی از بهترین و بروزترین دستگاههای موجود میباشد منبعد مردم شریف شهرستانهای مسجدسلیمان ،لالی ،اندیکا و هفتکل جهت دریافت خدمات پیشرفته میتوانند به این مرکز مراجعه کنند.

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *