اخبار ویژه

  • شناسه : 37213
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
ارائه کارت‌های اعتباری و تسهیلات بانکی بابت جبران بخش از گرانی‌ها به کشاورزان
ارائه کارت‌های اعتباری و تسهیلات بانکی بابت جبران بخش از گرانی‌ها به کشاورزان

ارائه کارت‌های اعتباری و تسهیلات بانکی بابت جبران بخش از گرانی‌ها به کشاورزان

مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز از احتمال ارائه کارت‌های اعتباری و تسهیلات بانکی بابت جبران بخش از گرانی‌ها به کشاورزان خبرداد.   به گزارش خبرنگار خبر روز فرشاد مهرابی در رابطه با افزایش قیمت کودهای شیمیایی اظهار داشت: با توجه به افزایش کودهای شیمیایی فسفاتِ و پتاسِ در سطح کشور و حذف ارز ۴ هزار و […]

مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز از احتمال ارائه کارت‌های اعتباری و تسهیلات بانکی بابت جبران بخش از گرانی‌ها به کشاورزان خبرداد.

 

به گزارش خبرنگار خبر روز فرشاد مهرابی در رابطه با افزایش قیمت کودهای شیمیایی اظهار داشت: با توجه به افزایش کودهای شیمیایی فسفاتِ و پتاسِ در سطح کشور و حذف ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی، برخی از کودهای شیمیایی، متأسفانه برخلاف سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی مانند کودهای شیمیایی فسفاتِ و پتاسِ افزایش قیمت پیدا کردند.

او ادامه داد: این افزایش قیمت برای کشاورز بسیار سخت است ولی عمده مصرف کشاورزان کودهای (ازتِ) است که این نوع کود خوشبختانه افزایش قیمت نداشته است.

مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز تصریح کرد: درمجموع افزایش قیمت کودها برخلاف سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی است که مقداری بر هزینه تولیدات کشاورزی تأثیر دارد.

او تأکید کرد: احتمالاً کارت‌های اعتباری و با تسهیلات بانکی مدنظر مسئولان کشوری است که به کشاورزان بابت جبران بخشی از گرانی‌ها اعطا کنند.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*