اخبار ویژه

  • شناسه : 26300
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
ادارات استان خوزستان فردا باز هستند
ادارات استان خوزستان فردا باز هستند

ادارات استان خوزستان فردا باز هستند

به گزارش خبر روز؛ استاندار خوزستان شامگاه دوشنبه برنامه اعمال محدودیت در استان خوزستان را تا پنجم خرداد اعلام کرد که بر اساس آن سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری ادارات باز هستند. بر اساس اطلاعیه استانداری خوزستان که دوشنبه شب منتشر شد با توجه به روند افزایشی شیوع کرونا فعالیت  تمامی ادارات، شرکت ها،سازمان ها،دستگاهای اجرایی،بانک های […]

به گزارش خبر روز؛ استاندار خوزستان شامگاه دوشنبه برنامه اعمال محدودیت در استان خوزستان را تا پنجم خرداد اعلام کرد که بر اساس آن سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری ادارات باز هستند.

بر اساس اطلاعیه استانداری خوزستان که دوشنبه شب منتشر شد با توجه به روند افزایشی شیوع کرونا فعالیت  تمامی ادارات، شرکت ها،سازمان ها،دستگاهای اجرایی،بانک های استان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ الی ۱۲  خواهد بود.

در ادامه آمده است: از روز پنجشنبه یکم خردادماه  لغایت دوشنبه پنجم خرداد ماه تمامی ادارات،شرکت ها و سازمانها ،بانک ها، دستگاههای اجرایی و اصناف استان تعطیل می باشند.

ادارات استان خوزستان از سه شنبه هفته گذشته تا دوشنبه هفته جاری بر اساس مصوبه شورای تامین استان تعطیل بودند.

به گزارش خبر روز ویروس کرونا طی  ۲ هفته اخیر در استان خوزستان افراد زیادی را مبتلا کرده به گونه ای که مسوولان وزارت بهداشت اعلام کردند در چند روز گذشته یک چهارم مبتلایان به ویروس کرونا در کشور مربوط به استان خوزستان است. 

ویروس کرونا که منشا آن چین می باشد از اوایل اسفند ماه در کشور و سپس در خوزستان مشاهده شد. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*