اخبار ویژه

  • شناسه : 38020
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
  • ارسال توسط :
  • زمان تقریبی مطالعه این خبر: < 1 دقیقه
آغاز عملیات نهضت آسفالت خیابان‌ها و معابر شهرستان هندیجان
آغاز عملیات نهضت آسفالت خیابان‌ها و معابر شهرستان هندیجان

آغاز عملیات نهضت آسفالت خیابان‌ها و معابر شهرستان هندیجان

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان مهندس بویری فرماندار محترم شهرستان هندیجان بهمراه مهندس طاهری نیا شهردارمحترم از روند اجرای عملیات آسفالت و بهسازی و روکش آسفالت معابر این شهر بازدید کردند. مهندس بویری فرماندار شهرستان هندیجان در حاشیه این بازدید که صبح یکشنبه بیستم مهرماه ۹۹ صورت گرفت ضمن تأکید بر حسن اجرای […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان مهندس بویری فرماندار محترم شهرستان هندیجان بهمراه مهندس طاهری نیا شهردارمحترم از روند اجرای عملیات آسفالت و بهسازی و روکش آسفالت معابر این شهر بازدید کردند.

مهندس بویری فرماندار شهرستان هندیجان در حاشیه این بازدید که صبح یکشنبه بیستم مهرماه ۹۹ صورت گرفت ضمن تأکید بر حسن اجرای پروژه و رعایت نکات فنی، اظهار کرد: اجرای چنین پروژه‌هایی جهت فراهم نمودن بستری مناسب برای رفاه و آسایش شهروندان، امری لازم و ضروری است و افزایش رضایتمندی عمومی را نیز بدنبال خواهد داشت.

درپایان: مهندس طاهری نیا شهردار هندیجان ضمن قدردانی ازتلاشهای فرماندار جهت همکاری و مساعدت با شهرداری در خصوص اجرای پروژه‌ها گفت: عملیات نهضت آسفالت خیابانها و معابر شهر هندیجان با مساعدت و همکاری مهندس بویری فرماندار و طبق برنامه ریزی صورت گرفته شروع گردیده و در کلیه نقاط شهر اجرا می‌گردد. 

.

.

 


پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*