اخبار ویژه

  • شناسه : 15072
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
  • 486 بازدید
  • ارسال توسط :
خبر روز ۲ ساله شد!!
خبر روز ۲ ساله شد!!

خبر روز ۲ ساله شد!!

دو سال قبل در چنین روزی، به مدد هیئت تحریریه ی خبر روز و با مددجویی از خداوند متعال وبگاه خبری خبر روز چشم به جهان گشود.  در این دو سال از انتخابات و حواشی سیاسی این رویداد تکراری گرفته تا به دوباره از سر گیری تحریم ها و برجام و گرانی سکه و ارز، […]

دو سال قبل در چنین روزی، به مدد هیئت تحریریه ی خبر روز و با مددجویی از خداوند متعال وبگاه خبری خبر روز چشم به جهان گشود. 

در این دو سال از انتخابات و حواشی سیاسی این رویداد تکراری گرفته تا به دوباره از سر گیری تحریم ها و برجام و گرانی سکه و ارز، از غم از دست دادن سانچی و پلاسکو گرفته تا اشک ها و لبخند های بازی های جام جهانی، از دستگیری سلاطین فی الارض گرفته تا زلزله ها و سیلاب های ویرانگر در اقصی نقاط ایران، از دوستی های کره ای و این و آن گرفته تا درگیری های داعش و اخبار نابودی اش، از گوشه گوشه ی این کره ی خاکی گرفته تا نقطه به نقطه ی محله های بی نام و نشان همین ایران خودمان، از ۲۰ و ۳۰ گرفته تا ۱+۵، از آل سعود و رژیم غاصب و آمریکای خونخوار تا اژدهای هفت سر اقتصادی چین در ایران، از این و آن و وی و ایشان، همه و همه را پشت سر گذاشتیم تا به برهه ای از زمان برسیم که خبر شد همه ی روزمان و روز شد همه ی شبمان.

دو سال از عمرمان را در خبر روز با بهترین خاطراتی که می شد داشته باشیم گذراندیم، باشد که جشن ده سالگی مان را با همه ی هموطنانمان شریک باشیم. و من الله التوفیق/.

امیر حیدری – سردبیر خبر روز

۱۳۹۸/۰۱/۲۱

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*