اخبار ویژه

  • شناسه : 14715
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶
  • 558 بازدید
  • ارسال توسط :
۳۰۰ دانش آموز این مدرسه پس از این اتفاق به فضای آموزشی دیگری منتقل شدند
۳۰۰ دانش آموز این مدرسه پس از این اتفاق به فضای آموزشی دیگری منتقل شدند

۳۰۰ دانش آموز این مدرسه پس از این اتفاق به فضای آموزشی دیگری منتقل شدند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به ریزش سقف کلاس یک مدرسه در این شهرستان گفت: خوشبختانه این حادثه موجب مصدوم شدن هیچکدام از دانش آموزان نشد.

به گزارش خبر روز، جانمراد داوودی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان درخصوص فروریختن سقف کلاس در یک مدرسه ابتدایی ۱۲ کلاسه در منطقه نفتون این شهرستان طی روز گذشته گفت: این حادثه زمان زنگ تفریح رخ داد و به این دلیل که هیچ دانش آموزی در کلاس درس نبود خوشبختانه مصدومی به جای نگذاشت.

وی با بیان اینکه این مدرسه در سال ۱۳۲۷ ساخته شده و در تملک شرکت نفت است بیان داشت: ۳۰۰ دانش آموز در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند و دانش آموزان پس از این اتفاق به فضای آموزشی دیگری منتقل شدند.

داوودی تصریح کرد: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان برای بازسازی و تعمیر این مدرسه ورود کرده و شرکت نفت نیز قول همکاری را داده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان اذعان داشت: همچنین اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز خوزستان با همکاری شرکت نفت برای ساخت یک مدرسه در همان منطقه موافقت کرده و به محض تعیین زمین مورد نظر ساخت مدرسه جدید در این منطقه آغاز خواهد شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*