اخبار ویژه

  • شناسه : 26270
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  • 157 بازدید
  • ارسال توسط :
‍ دولتمردان عدالت را در اولویت امور قرار دهند
‍ دولتمردان عدالت را در اولویت امور قرار دهند

‍ دولتمردان عدالت را در اولویت امور قرار دهند

نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد گفت: دولتمردان باید عدالت، میانه‌روی و خشنودی مردم را در اولویت امور خود قرار دهند.

به گزارش خبر روز از لرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز دوشنبه در نشست شورای اداری استان در سالن جلسات استانداری ضمن تبریک به مناسبت هفته روابط عمومی اظهار داشت: مدیران باید از هرگونه افراط و تفریط دوری کنند و اقدامات انجام شده باید بر این محور قرار گیرد.

وی ادامه داد: مردم همواره آماده دفاع از دین خود هستند و باید به این قشر توجه شود همچنین کارگزاران جامعه اسلامی باید بر نفس خود مسلط بوده و در برابر شیطان های درونی و بیرونی مقاومت کنند.

امام جمعه خرم‌آباد افزود: حکومت یک امانت الهی بوده و لازم است نگاه به آن وقف به خدمت باشد و بهترین خدمت برای حاکم این است که از رنج مردم کم کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین شاهرخی گفت: روابط عمومی ها باید بنگرند که مردم از چه مشکلاتی رنج می برند آنها را منعکس کرده و برای برطرف کردن آن اقدامات صورت گیرد.

وی اظهار کرد: چرا که همه متعلق به این آب و خاک هستیم و برای برطرف کردن مشکلات باید اقدام همگانی صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان ادامه داد: نباید بین مردم جامعه تفاوت قائل شد و قاضی باید حقانیت را ثابت کند و در اختلافات جانب‌گیری یک طرفه نکند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی افزود: قضات نباید تحت تاثیر صاحبان قدرت و ثروت قرار گیرند نظام اسلامی در خدماتی که به مردم ارائه داده اقدامات بی نظیری صورت گرفته که همه آنها بر اساس آموزه های دینی می‌باشد.

وی گفت: باید افق های بهتری را با همدلی برای کشورمان رقم بزنیم.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به رزمایش مساوات و همدلی و تقدیر از عوامل اجرایی آن و مردم اظهار کرد: این رزمایش در ماه مبارک رمضان در حال انجام است و انتظار می‌رود کمک‌های مردمی پس از این ماه ادامه داشته باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*