اخبار ویژه

  • شناسه : 16508
  • 03 جولای 2019 - 19:15
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :
۷۲۴۲ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد هرمزگان ایجاد می‌شود
۷۲۴۲ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد هرمزگان ایجاد می‌شود
تا پایان امسال

۷۲۴۲ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد هرمزگان ایجاد می‌شود

به گزارش خبر روز؛ معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان گفت: تا پایان سالجاری در صورت تامین اعتبار به موقع ۷ هزار و ۲۴۲ فرصت شغلی در استان برای مددجویان زیر پوشش این نهاد ایجاد می شود. عبدالرضا خسروانی روز چهارشنبه افزود: برای این میزان طرح اشتغال بیش از ۲ هزار […]

به گزارش خبر روز؛ معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان گفت: تا پایان سالجاری در صورت تامین اعتبار به موقع ۷ هزار و ۲۴۲ فرصت شغلی در استان برای مددجویان زیر پوشش این نهاد ایجاد می شود.

عبدالرضا خسروانی روز چهارشنبه افزود: برای این میزان طرح اشتغال بیش از ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.

وی بیان داشت: در مدت سه ماه نخست امسال نیز ۶۶۵ طرح اشتغال شامل ۶۲۰ طرح خودکفایی و کارآفرینی، ۲۷ طرح توان افزایی و ۱۸ طرح کار انگیز یرای مددجویان ایجاد شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان اظهار داشت: برای این تعداد طرح ۱۷۶ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال تسهیلات از محل منابع امدادی و بانکی پرداخت شد.

وی تاکید کرد: تمامی طرح های کمیته امداد با توجه به استعداد و موقعیت هر فرد در هر منطقه انجام می شود.

خسروانی ابراز داشت: توانمند سازی کمیته امداد در پنج گام اساسی شامل شناسایی، مشاوره، آموزش، اجرای طرح و نظارت و فروش محصولات مددجویان انجام می‌شود.

وی یادآور شد: کمیته امداد هرمزگان با اجرای طرح های موفق و پایدارسازی مشاغل در پنج سال اخیر، به عنوان دستگاه برتر در میان دستگاه‌های مختلف استان قرار گرفته است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*