اخبار ویژه

  • شناسه : 25121
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :
۶ طرح عمرانی و ورزشی در ماهشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد
۶ طرح عمرانی و ورزشی در ماهشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد

۶ طرح عمرانی و ورزشی در ماهشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد

۶ طرح عمرانی، فرهنگی و ورزشی با حضور مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان روز سه‌شنبه در شهرستان ماهشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد. به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر فرماندار شهرستان بندرماهشهر در آیین کلنگ‌زنی این طرح‌ها اظهارداشت :عملیات احداث پارک شهرک قدس به مساحت ۲ هکتار و با اعتبار هفت […]

۶ طرح عمرانی، فرهنگی و ورزشی با حضور مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان روز سه‌شنبه در شهرستان ماهشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد.
به گزارش خبرنگار خبر روز از بندر ماهشهر فرماندار شهرستان بندرماهشهر در آیین کلنگ‌زنی این طرح‌ها اظهارداشت :عملیات احداث پارک شهرک قدس به مساحت ۲ هکتار و با اعتبار هفت میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال آغاز که در آن امکانات ورزشی و تفریحی بسیار مناسبی برای رفاه شهروندان در نظر گرفته شده است.
محسن بیرانوند به آغاز آسفالت خیابان‌های شهرک قدس به طول ۲۹ هزار متر مربع با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین طرح توسعه و اصلاح شبکه توزیع آب شرب شهرک قدس با اعتبار چهار میلیارد ریال آغاز شد.
نماینده عالی دولت درادامه افزود: کارگاه تولید قطعات بتنی با مشارکت دهیاری‌های روستای حدید و چم‌سیدلطیف بخش مرکزی ماهشهر و شرکت تعاونی دهیاران با اشتغالزایی برای ۵۰ نفر به بهره‌برداری رسید.
فرماندار بندرماهشهر درپایان گفت: افتتاح زمین چمن مصنوعی فوتبال با اعتبار چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و همچنین کانون فرهنگی بانوان در شهرک قدس از جمله طرح‌های ورزشی و فرهنگی است که به بهره‌برداری رسید.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*