اخبار ویژه

۲۵درصد حق مناطق جنگی باید به پرسنل تأمین اجتماعی خوزستان اختصاص یابد
۲۵درصد حق مناطق جنگی باید به پرسنل تأمین اجتماعی خوزستان اختصاص یابد

۲۵درصد حق مناطق جنگی باید به پرسنل تأمین اجتماعی خوزستان اختصاص یابد

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به استفاده از مدیر بومی در سازمان تامین اجتماعی استان گفت: این سازمان می‌بایست ۲۵ درصد حق مناطق جنگی را به پرسنل خود تخصیص دهد. سید کریم حسینی اظهار داشت: استان خوزستان از نظر تعداد بیمه‌شده جزو پنج استان اول کشور است و ما اعتقاد داریم زیرساخت‌ها و خدمات […]

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به استفاده از مدیر بومی در سازمان تامین اجتماعی استان گفت: این سازمان می‌بایست ۲۵ درصد حق مناطق جنگی را به پرسنل خود تخصیص دهد.

سید کریم حسینی اظهار داشت: استان خوزستان از نظر تعداد بیمه‌شده جزو پنج استان اول کشور است و ما اعتقاد داریم زیرساخت‌ها و خدمات ارائه‌شده به خوزستان باید متناسب با تعداد بیمه‌شدگان باشد.

وی افزود: یکی از مطالبات جدی نمایندگان از سازمان تامین اجتماعی احداث مراکز درمانی جدید در استان، تجهیز و جذب نیروی انسانی با اولویت بومی و ارتقاء خدمات رسانی در تمام سطوح است.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان اظهار داشت: از دیگر مطالبات نمایندگان استان از این سازمان، استفاده از مدیران بومی در تمام سطوح مدیریتی و هیئت مدیره شرکت‌های تابعه سازمان تامین اجتماعی در استان است.

وی به مسئله محرومیت‌زدایی اشاره کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی استان باید احداث و توسعه مراکز درمانی را با اولویت مناطق محروم انجام دهد.

حسینی بیان کرد: احداث بخش آنژیوگرافی در بیمارستان امیرالمومنین اهواز، احداث مجموعه فرهنگی-تفریحی کارکنان سازمان تامین اجتماعی از دیگر مسائلی است که باید به زودی حل شود.

وی به اختصاص درصد مناطق جنگی اشاره کرد و گفت: این سازمان می‌بایست ۲۵ درصد حق مناطق جنگی را به پرسنل خود تخصیص دهد. همچنین لازم است سهمیه ویژه وام قرض الحسنه به بیمه شدگان خوزستانی اختصاص داده شود.

طراحی وبسایت

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*